Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után 6. Hét és megjött...

Szülés után 6. Hét és megjött a mensim, a tejem elfog apadni most? Valami megoldás kéne hogy megmaradjon a tejem és elég legyen a babámnak

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem fog elapadni, csak szoptasd tovább ugyanúgy, ahogy eddig.
2019. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem fog elapadni, nyugi. Lehet elutasítóbb lesz a babád, mert ilyenkor állítólag megváltozik kicsit a tej íze, de ettől függetlenül rakd mellre ahányszor csak kéri. 8 hetes volt a babám mikor megjött először szülés után, mégis tudtam szoptatni.
2019. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem függ össze a kettő


Igyál több folyadékot, mert egy picit ezen a pár napon megcsappanhat a mennyiség.

Baba érzèkeny lehet rá, mert megváltozik az íze.

Jól szopó babáknak meg sem kottyan.

2019. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 9 héttel megjött, 1-2 napig olyankor nyűgösebb volt a fiam, de a tejem nem apadt el.
2019. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos volt a lányom,mikor megjött. 2 évig szoptattam. De minden menstruációkor lecsökkent a tejem egy picit. De túléltük.
2019. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy apad el, akkor szerinted mindenki csak hat hétig szoptatna? Nekem is a szülés után hatodik héten megjött, majd három évig szoptattam.
2019. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért apadna el? Nekem 8 héttel szülés után jött meg, 4 hónapos korában megfogant a kicsi, de 10 hónapos koráig gond nélkül szoptattam, 6 hónapos korig kizárólagosan. 😊
2019. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!