Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek is volt már olyan hogy...

Nektek is volt már olyan hogy a kisbabát rá rakjatok a cicire és már kakil is? Lehet ez váltja ki nála?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, hanem biztos

most hallod először?

2019. ápr. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Volt igen. Nálad még nem volt olyan hogy elkezdtél enni valamit és futhattál a wc-re? Tök normális szerintem
2019. ápr. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ó, az édes perisztaltika. Elindul a szádtól és nem ám csak a gyomrodig tart az inger, a végbélnyílásnál ér véget! Teljes normális :)
2019. ápr. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, beindítja a bélmozgást az evés. Ez minden (nem hetente egyszer kakiló típusú) babánál nagy logisztikai kérdés, hogy evés előtt kapjon-e tiszta pelenkát, mert akkor tuti 3 perc után kuka, vagy utána, amikor már belealudt :)
2019. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet, hanem biztos. Ez ilyen. Az első időkben akár minden etetés kozben kakál az a gyerek. Durva...
2019. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jól van köszönöm!

Lehet most tiszta hülyének néztek de sajnálom!.

O nekem az első baba és még tanulnom kell!

Mióta itthon vagyunk nem volt segítségem és szokatlan ez az egész!

De kezdek már belejonni! 😀

2019. ápr. 16. 00:20
 7/9 anonim válasza:
Jó anya leszel ez látszik, nem kérj elnézést a kérdésekért. Az olyan gyökér válaszolókat mint az 1-es, aki magas lóról beszél, tojd le.
2019. ápr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is meglepetés volt annak idején. :) Elég hamar átszoktam a szoptatás utáni pelenkázásra. Akkor viszont érdemes várni egy picit és büfizetni, hogy ne bukjon a pelenkacserétől.
2019. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!!

Köszönöm....

Igen most már kezdek bele jönni

Úgy csinálom hogy addig nem cserélem ki a pelust ( ha kaka van akkor persze ki van cserélve) de ha csak minimális pisi akkor nem .

Aztán cicire van rakva kb 6 perc után meg van a kaka!

Végzünk az evéssel és utána cserélem ki 🤗🤗

2019. ápr. 22. 03:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!