Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalt valaki olyat, hogy...

Tapasztalt valaki olyat, hogy a fogamzásgátlótól esetleg más lett a tej íze? Vagy hogy amiatt nem fogadta el a cicit a baba?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a babám, másfél hónapja, kínlódunk a szoptatással. Egyszerűen ordít, ha mellre akarom tenni, iszonyat nagy harcok árán sikerül. Állandóan azon gondolkodom, mi mehetett félre, mert 2 hónapig minden oké volt. 7 hetes kora óta szedek Azaliát, kicsivel utána kezdődtek kb a gondok. Lehet ez az oka?
2019. ápr. 16. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen


Én azt hittem ez köztudott, bár a betegtájékoztató szerint nem befolyásolja, de kis mértékben átmegy az anyatejbe

2019. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam. Van egy nagyobb gyerekem, őt gond nélkül szoptattam Azalia mellett, abszolút nem is gondoltam rá most, hogy ez okozza a gondot. De akkor megpróbálom abbahagyni, hátha. Köszi :)
2019. ápr. 16. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Van olyan baba, akit zavar, van akit nem.


Pl a lányom a mensimet észre sem vette..

Bnőmnek meg úgy kellett könyögni, hogy cicizzen a fia

2019. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a mensiről tudtam, hogy megváltoztatja, meg a terhességről, a gyógyszer kimaradt nálam. Köszönöm, remélem, hogy tényleg csak ennyi a gond, az elmúlt másfél hónapban már kb minden mást kizártam.
2019. ápr. 16. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!