Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kb. mennyit változik a mell a...

Kb. mennyit változik a mell a szoptatástól?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Semennyit vagy nagyobb lesz vagy összemegy vagy lógni fog és úgy fog kinézni, mint 2 félig üres tejes zacskó - kinek mit dob a gép
2019. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos ez igy igaz ahogy első irja, aki bnőim szoptattak azok mind panaszkodnak hogy nagyon lóg a mellük :-(

Nekem nem sikerült szoptatni csak pár hétig alig volt tejem hiaba kinlodtam....nekem meg semmit se változott, lehet benne vmi hogy sajnos megváltozik negativ iranyba a mell a szoptatastol

2019. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
6 hétig tudtam szoptatni. 15 hós a lányom, de az egyik mellem azóta is nagyobb, mint a másik, mert csak az egyik mellemet fogadta el míg elfogadta. Lógósabb nem lett, de sokkal puhább, nem olyan feszes, ráncolódik rajta a bőr
2019. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lógni kezdett de mivel előtte nagyon kerek cicim volt így nem néz ki rosszul csak kevésbé feszes. A mérete nem változott.
2019. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
10 hónapig szoptattam, nem változott semmit. 😊
2019. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évet szoptattam a lányomat, nagyon minimális lett a különbség, leginkább annyi, hogy puhábbak. Ez genetika, senki nem fogja megmondani előre, hogy neked mit dob a gép. Van, akinek elég a terhesség is, hogy lógjon, szoptatni sem kell.
2019. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Majdnem három évig szoptattam , ugyanúgy néz ki , egy cseppet sem lóg, a mérete sem változott.
2019. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4 hónapig szoptattam. A mérete és a formája is visszaállt az eredetire, de sokkal puhábbak azóta.
2019. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyreszt genetikan mulik, nem csak a szoptatason, es mivel mar a terhesseg alatt megvaltozik a melled, ezert attol meg ugyanugy megvaltozhat, ha esetleg ugy dontenel, hogy nem fogsz szoptatni. Szoval ha ez tantoritana el a szoptatastol vagy emiatt inkabb fejnel, akkor tudjad, hogy az nem garancia semmire.
2019. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ráncosodott kicsit, puhább lett mint előtte. Lógni nem lóg, szép most is, de nem a régi már. Pedig én kb 2 hónapig szoptattam, mégis.
2019. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!