Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt vitaminok...

RedVanillia kérdése:

Szoptatás alatt vitaminok adagolása hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 hós anyatejes a kislányom. Terhesség alatt a Gravida terhes vitamint szedtem és azóta is szedem, szoptatás alatt. Pluszba mellé 1000mg Halolaj kapszulát szedek naponta, ( EPA, DHA miatt, rendes halat nem fogyasztok, csirkén kívül más hús félét sem.) szóval ezzel a vitamin mennyiséggel eddig rendben is vagyok. A kérdés inkább hogy szükséges e , esetleg nem e viszem túlzásba mert e melett fogyasztok napi 500mg C vitamint és 1000 I.U. D3 vitamint. + 200mg kalcium pezsgőtablettát. Rendesen táplálkozom heti 5x főt ételt és általában heti 2 x gyorskaja becsuszik sajna :/ Gyümölcsöt pedig eszek amikor eszembe jut.

2019. ápr. 19. 17:57
 1/2 A kérdező kommentje:

És azt még elfelejtettem írni , hogy terhesség alatt vérszegény lettem ezért végig Maltofert kelett szednem. Az orvosom azt mondta szülés után se hadjam abba, jövő héten néznek vérképet hogy megszűnt e.

Szóval meg azt is szedem

2019. ápr. 19. 18:01
 2/2 anonim ***** válasza:
En is kb így szednem, ez így rendben van szerintem. Magadnak potolod főképp a vitamint, és az fontos
2019. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!