Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi az hogy az ujszulott babat...

Mi az hogy az ujszulott babat non stop kell szoptatni?

Figyelt kérdés
Azt mondta a fonover mindig legyen mellen, csak ha eppen eszek vagy wc-re kell menjek rakjam le. De igy nagyon sebes lesz , nem ?
2019. ápr. 21. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy kell egész nap szoptatni. Akkor kell, amikor éhes.
2019. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Hát úgy 2 óránként megéhezik. A tej csak folyadék.
2019. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit erős túlzással, de valóban az a modern felfogás, hogy minél többet legyen mellen az újszülött. Egyrészt serkenti a tejtermelődést, másrészt segíti a méh-összehúzódásokat, ezáltal az anya rehabilitációját.
2019. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Szoptasd sokat, de nonstop nem fogod bírni, ezt ne is várd el magadtól. A csecsemős nővérek annyira figyelik a baba érdekeit, hogy néha lehetetlen "követelményekkel" állnak elő. Kitartást kívánok!
2019. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a technika, sose lesz sebes, ha rossz, akkor meg fél perc szoptatás elég hozzá
2019. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem egy kicsit sok.

Es mindegy milyen a technika, felazik a mellbimbo.

2019. ápr. 21. 13:15
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
A babád igényeit tartsd szem előtt ne mások mit mondanak. Van hogy óránként evett volna a fiam volt, hogy 3óránként. Amíg másra hallgattam addig sírt, mert hogy csak 3 óránként szabad blablabla .. Pár nap alatt fel is hagytam ezzel a marhasággal a hasfájást is jobban viselte. Boldog babázást. 🙂
2019. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A mellbimbó nem ázik fel, ez egy nagyon régi és régóta megcáfolt marhaság. Ettől függetlenül nem kell ÁLLANDÓAN mellen lennie, de ha éhes akkor igen, és amennyit szeretne, picike babáknál ez órákat is jelenthet. De ez neki is és neked+gyógyulásodnak is jó. :)
2019. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a baba igényeit tartsd szem előtt! Ha pedig félted a bimbódat,akkor létezik már nagyon jó bimbóvédő krém (Lansinoh),vagy szilikon bimbóvédő. Én mindkettőt használtam. Az egyiket azért,mert nem fogadta el az egyik nellem,a másikat meg azért,mert abból többet szopizott.
2019. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem ázik fel, baromság. :D
2019. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!