Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha pisilt a baba azt jelenti...

Ha pisilt a baba azt jelenti hogy tudott szopizni anyatejet tolem?

Figyelt kérdés
Probalom szoptatni a babat meg kicsit benaskodunk , nem vagyok benne biztos hogy szopik vagy csak cumizik, de eszrevettem hogy pisilt is , gondolom a tejtol , mast nem kapott.
2019. ápr. 21. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Azt jelenti mukodik a veseje
2019. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány napos? Még lehet a magzatvíz is, abból nyelnek sokat a pocakban. Amúgy azt figyeld, hogy nyel-e, hallani dogod, ha igen. 😊
2019. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
És gyereke van.
2019. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mar majdnem megorultem

Mintha nyelne de keveset

2019. ápr. 21. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi idős a baba? Milyen a hangulata? Sokat sír, nyügösebb? Van kakis pelus? Büfizik rendesen? Ha van mérlegetek evés után tedd rá és látod mennyit szopizott. Figyelt hogy mikor cicin van nyel/kortyol e. Sörösebben sziv, vagy csak gyengén. Van e tej a melleden ha kiveszed a szájából. Ha nagyon nem megy inkább tápszer nincs abban semmi rossz. Ne éhezzen az a pici.
2019. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még kórházban vagytok,akkor ne szégyelj segítséget kérni a csecsemős nővérektől. Ők megmondják,hogy csak cumizik vagy kortyol is. Amikor kortyolnak ilyen tipikus ütemes rövid nyögések hallatszanak. Nem tudom jobban megfogalmazni. Ha nem megy,akkor szoptatási tanácsadót keress. Sok sikert!
2019. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!