Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tud felírni az orvos...

Mit tud felírni az orvos vérzés csillapításra szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Beadattam az első adag fogamzásgátló injekciót és rá 1,5 hétre elkezdtem vérezni. Tud erre valamit írni a nőgyógyász? 12 hetes babám van, a szoptatást nem szeretném felhagyni, illetve nem is tudnám,mert nem fogadja el a tápszert.
2019. ápr. 23. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás alatt javasolták, hogy injekciós fogamzásgátlót használj????



Én úgy tudtam ellenjavallt..de persze tévedhetek..

2019. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen. Egyébként nem mondta a doki,hogy ne lehetne.

Remélem tud felírni valamit,mert nagyon zavar már ez a vérzés.

2019. ápr. 23. 21:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vérzel?
2019. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
13.-án kezdődött pecsételő vérzésként, ma már erősebb mint a mezeszem.
2019. ápr. 23. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Hívtad a dokit? Mit mondott?
2019. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hívtam, sztk-s doki írta ki. De mindenképp visszamegyek,mert ez így nem normális szerintem
2019. ápr. 24. 05:55
 7/13 A kérdező kommentje:
Holnapra kaptam is időpontot
2019. ápr. 24. 13:42
 8/13 A kérdező kommentje:

Ma voltam nála, írt fel Exacylt és Dicynont, és azt állította, lehet szoptatás alatt szedni őket.

A gyógyszertárban szóltak,hogy ha szoptatok akkor semmi szín alatt ne szedjem be őket mert kisebb mennyiségben is nagyobb bajt okozhat a babánál.

Vagy másik opció,hogy szedem, de akkor nem szoptathatok. Nálam ez nem lehetetlen,így nem tudom mi tévő legyek.

2019. ápr. 25. 16:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Hat en elmennek masik dokihoz... azok utan, hogy szerinte lehet szedni, a gyogyszereszek pedig kulon szolnak hogy szoptatas alatt ne.
2019. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Írtam annak az orvosnak,akihez jártam terhesgondozásra, és szerinte meg ne szedjek semmit se várjam meg amíg elmúlik...hát szerintem az se normális.

A szoptatás kérdez-felelek csoportban facebookon a gyógyszerész meg azt mondta lehet,és linkelt mind2-ről olyan oldalt amit evvel foglalkoznak,de én akkor is bizonytalan vagyok evvel kapcsolatban. Nem merem bevenni egyiket sem, de a vérzés meg nagyon zavar már. Szerinted?

2019. ápr. 26. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!