Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tej elapad magától, ha már...

A tej elapad magától, ha már a babám nem cicizik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam 14 hónapos, abba hagytuk a szopizást. Tejem vanmég, az el fog apadni magától?
2019. ápr. 23. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En amikor nem fejtem es nem is cicizett a picur akkor nem apadt el hanem bedagadt es utana annyi termelodott hogy tejlazat kaptam es iszonyatosan fajtak a melleim, alig tudtam kimasszirozni es leszivni. Nekem is azt mondtak hogy nyugodtan hagyjam abba ed majd szepen elapad, el is apadna egyebkent de en meg sajnos az elapadas elott igy jartam es nagyon rossz volt.. Ne igy apaszd el inkabb teaval vagy valami massal de csak ugy ne hagyd abba nehogy ugy jarj mint en
2019. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon fáradt lehetek, mert azt olvastam, hogy



A tej elapad magától, ha már a babám nem cigizik? ☺️

2019. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 uhhh a tejláztól enis parázok. De minden nap kifejem. Igaz nincs sok tejem mar.remelem szep lassan elapad gyogyszer nelkul.
2019. ápr. 23. 22:04
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 most egy jót nevettem 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Valószínűleg tenyleg faradt vagy🤗 Mondjuk enis 🤦🏿‍♀️
2019. ápr. 23. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. El fog apadni. Mindig annyit kell lefejni, hogy ne feszüljön. De egy kicsivel se többet. Nekem 4 napig volt kellemetlen míg teljesen el nem apadt.
2019. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En meg par napig fejtem, egyre csokkent a mennyiseg, es vegul mar nem kellett fejni, de ez attol is fugg, elotte mennyit szopizott. Azven gyerekem akkor marcsak napi 1-2x, es elotte fokozatosan csokkentettuk.
2019. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon lassan apadt el. Egesz pontosan par hete volt még tejem es a lányom szeptember-oktober ota nem szopik. En csak par hetig fejtem amig feszült, utana mar nem feszült csak pl. zuhanyzás közben folyt. Nagyon idegesitett, es mar gyogyszert akartam kérni januárban de kiderult, hogy kismama vagyok.
2019. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!