Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt volt mar aki...

Szoptatas alatt volt mar aki dietazott? Pl szenhidrat helyett zoldseget evett? 9hos a babam

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nézz utána a témának, mert a zöldségekben is van szénhidrát, emellett a finomított sz0enhidrátok teljesn elhagyása nem igazán jó módszer a fogyásra, kivéve, ha életed végéig így akarsz élni.

Sokkal értelmesebb, ha elkezded a kalóriákat számolni (a CH-t természetesen lehet alacsonyabbra venni, de nem ez a legfontosabb), meg elkezdesz többet mozogni, sportolni.

2019. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En mivel cukorbeteg vagyok, igy igen, en szoptatas mellett is dietaztam. Semmi nem volt maskeppen, mint maskor. 14hos volt a babam mikor abbahagyta a szopast.
2019. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom hogy ha már diéta, akkor szénhidrát diéta legyen. Napi 180-200 gramm szénhidrát alá ne menj. Meglátod fogsz fogyni.
2019. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reggelinek teljeskiorlesu paszkat szoktam enni
2019. ápr. 24. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
En, az osszes tejtermekre, tojassal, szojaval keszult dologra majdnem 3 evig, mert a gyerek sajnos erzekeny ra.
2019. ápr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!