Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt szedhetek ilyet?

Szoptatás alatt szedhetek ilyet?

Figyelt kérdés

Felfáztam, 5 percenként járok wc-re, csíp és szúr a hasam alja, véres váladék is jött.

Néztem neten vény nélkül kapható gyógyszereket rá, de azt írják, hogy a szoptatás alatt óvatosságból ne szedjük. (Urogin)

Most akkor mit tehetnék? Ha nem kezelem csak rosszabb lesz. Viszont szoptatok...

Volt valaki felfázva szoptatás alatt? Mit szedhetnék?


2019. ápr. 30. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, az a biztos.
2019. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam nagyon csúnyán felfázva szoptatás alatt. Létezik egy baromi jó antibiotikum, egyetlen tasakot kell feloldani vízben és meginni este, reggelre semmi bajom nem volt. Előre fejtem le tejet amennyit csak tudtam, este még megszoptattam a picit, majd két napig üvegből kapta a tejet, aztán utána ment minden ugyanúgy. A doki ajánlotta, nem magamtól szedtem nyilván. Menj el orvoshoz, de valószínűleg ha már véreset pisilsz, fel kell, hogy írja. Mivel egy adagos, így annyi időt ki tudsz húzni lefejt tejjel.
2019. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogadja el a babám sem a cumisüveget sem.az itatópoharat :'(
2019. ápr. 30. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Igyál tőzegáfonya teát, vagy medveszőlő levél teát, bár az utóbbinak elég rossz íze van. Nekem mindig segítenek ezek a teák, sajnos szülés óta én is hajlamos lettem a hólyaghurutra.

Ha nem szereted a teákat, akkor is mindenképp igyál sokat, és keress fel egy orvost.

2019. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is azt szerettem volna irni, m az utolso! Nekem is bejottek ezek a teak, de kelleni fog a doki velemenye is!
2019. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!