Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Majdnem féléves babám nem...

Majdnem féléves babám nem akarja az egyik mellem elfogadni, miért? Szopási sztrájk?

Figyelt kérdés
Csak anyatejes baba-cumisüveget nem ismer- hozzátáplálást majd egy hónapja kezdtük. Nagyon érdeklődő az ételek iránt, szinte követeli. A kisebbik mellem nem fogadja el, illetve éjszaka mégiscsak. Nappal 90 ml-t fejtem belőle egy ilyen alkalommal, nem sír sosem szoptatás végén... máskor nem fejek, sosem mértem, mennyit szopott...
2019. ápr. 30. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress meg egy szoptatási tanácsadót! Védőnő esetleg? Itt nagyon sok butaságot írnak ám, én biztos, hogy szakemberhez fordulnék, lehet, valami nagyon egyszerű erre a magyarázat és megnyugszol.
2019. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos abból nehezebben, lassabban jön (a másikhoz képest). Próbáld mindig először azt adni, amíg éhes más-más pózból, és remélhetőleg túllendültök rajta.
2019. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden babának van egy kedvenc oldala. Én 2,5 evig szoptattam 90 % az egyikből, 10 % a másikból. Anyukám mesélte , hogy ő ugyanígy volt velem az egyiket nem fogadtam el.
2019. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó is írja, van kedvenc melluk a kicsiknek. De azért próbáld a másikból is szoptatni, h ne apadjon el. Éjjel fél álomban kínáld neki, hátha jobban elfogadja.
2019. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!