Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik szoptatnak nyilvanos...

Akik szoptatnak nyilvanos helyen ( nem csak otthon) milyen pózban tudtok szoptatni hogy kényelmes legyen?

Figyelt kérdés
Még kicsi a baba nem tud ülni , de ha nem otthon szoptatom hanem valahol máshol (akkor ugye ott nincs párna , szoptatos párna , kényelmes fotel stb.. )akkor hogy tudom szoptatni hogy kényelmes legyen alig tudom "jól" tartani a fejét stb.... Pl egy kényelmetlen székben , padon stb...ti ezt hogy csináljátok?

2019. máj. 1. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Simán tartottam a karomon. 6 hetes gyereket szoptatam egy öltözőben egy támlátlan padon, nem akkora mutatvány ez. :)
2019. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze nem nagy mutatvány csak közben olyan kényelmetlen és nehéz a Babót, vagy ez ilyen és kész?:D most két hónapos de 6 kiló és azért úgy nehéz, persze valahogy megoldottam eddig is csak kíváncsiságból kérdeztem hogy ez kinél hogy működik?!:)
2019. máj. 1. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Betegen született a lányom. Hordtuk Bp-re, Debrecenbe,Miskolcra,szóval sokat voltunk úton. Kórházakban,akárhol csak állva szoptattam. Mikor nagyobb volt már (pár hónapos), akkor is. A kezemre feküdt rá. Így volt a leghigiénikusabb,nem értem hozzá semmihez szinte. Csak a mellem vettem elő,nem vetkőztem soha. És sosem szoptattam nyilvánosan,mindig elbújtam. Meg lehet ezt oldani,ha valaki akarja.


Nem fejtem soha pl. Mindig "frisset" kapott :))

2019. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Én itthon sem használtam párnát. Amilyen pózban szoptattam,el se fért volna a párna ( franciaágyon ülve, amelyik mellből szopott,az oldali karom a baba alatt,màsik kezemmel meg igazgattam a dolgokat. )


És igen,a nehéz gyerekkel vagy állsz,vagy ha nem bírod,leülsz. De leülni macerásabb.


Az is számít,meddig szopik. Az én lányom jól szopott,pár perc volt idegen helyen mindig.

2019. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Szövött kendőben oldottam meg: picit lazítasz rajta, lejjebb engeded a babát, hogy mellmagasságban legyen. A kendő anyagát eligazítva tökéletesen el is rejthető. Így tényleg bárhol, állva, viszonylag kényelmesen meg tudod etetni. Utána igazítasz a ruhádon, visszahúzod a kendőt feszesre, és kész. Etettem így az erdőben, kirándulás közben, meg se álltunk közben.

Ráadásul ennél diszkrétebben szoptatni pedig nem lehet.

2019. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Még annyi,hogy hiába nőtt a gyerek,én mindig ültem (itthon), ő meg mindig feküdt a karomban. 2 éves koráig szopott.


A legtöbb kórházban van zárható szoptatós szoba vagy pelenkázó egy székkel. Ideális hely. Ha nem túl büdös :)), mert sajnos olyan is van. Ugyan így plázákban is van.

2019. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Amíg kicsi volt simán bölcsőtartásban..

Később feltámasztottam a kereszbetett lábamrava könyököm


Itthon sem használtam párnát, fotelt is ritkán.


Most sem ültetve szoptatom, 10 hónapos..

2019. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam szoptatni, ha elmentünk itthonról. A kocsiban próbáltam 1x de annyira kínlódás volt az egész, hogy inkább nem is mentünk sehova míg kizárólag anyatejes volt, vagy megpróbáltuk két szoptatás közé időzíteni. Másnak ez olyan egyszerű, hogy akár még állva is meg tudja etetni, én voltam csak ilyen béna.
2019. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
simán bölcsőtartásban. otthon is az volt a legkényelmesebb mindig is. Akár a parton, parkban fűbe leülve törökülésben is simán lerendeztük a dolgot :)
2019. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként tejet lefejni nem lehet, és cumisüvegből etetni??
2019. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!