Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert nem ajanljak a fogyaszto...

Miert nem ajanljak a fogyaszto kezeleseket szoptatas alatt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Én laikusként úgy gondolom, hogy azért mert a hormonháztartásod még nem állt vissza, ha szoptatsz az eredeti állapotba.


Én például szoptatás abbahagyása után kezdtem fogyni. Szoptatás alatt semmit. De amint abbahagytam megindultak lefelé mindenféle fogyókúra meg kezelés nélkül is.

2019. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh en 2 evig szeretnek szoptatni :( kisfiam 8 hos. Egyebkent erdekes olyat is hallottam h szoptatastol fogyott valaki mondjuk en nem :))
2019. máj. 2. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a többség fogy tőle. Mi nem voltunk ilyen szerencsések.
2019. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert ilyenkor a méreganyagok amik felszabadulnak bekerülnek a véráramba, ezáltal a tejbe.
2019. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy ismerősöm viaazafogta magát az ennivaló áll, úgymond dietaztak, de nem drasztikusan+torna, és fogytak 15-20kg-t.Es továbbra is tudták szoptatni 3 évig isSzakertot kérdeztem múltkor, h mit tehetnek, mivel 9hknapja szoptatok. Azt mondta, nyugodtan belevaghatok, csak koplalni nem szabad és sok folyadékot kell inni. Úgyhogy jövő héten kezdem. Nagyon remélem, nem apad el a tejem. Az is tévhit, h szoptatás alatt nem lehet masszázsra menni.
2019. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
es a fogyaszto kezelesekkel mi van? Azt szigoruan nem?
2019. máj. 2. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!