Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogtomesen voltam 16 hos...

Ildiko 455 kérdése:

Fogtomesen voltam 16 hos lanyomat szoptatom. Es az erzestelenites utan mennyi idovel szoptathatok? Rongtenem is volt kaptam mellenyt isez hatassal lehet az anyatejre?

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 18:33
 1/2 anonim válasza:

"Semmi szüksèg kifejni és kiönteni a tejet fogászati érzéstelenítés után. A hatóanyag nagyon gyorsan kiürül a szervezetből, és az anyatejbe olyan minimális mértékben jelenik meg, aminek SEMILYEN hatása nincs a babára.

Akik ilyennel riogatják az anyákat, hogy a fogászati érzéstelenítés vagy röntgen után fejni kell, nem értenek vagy a gyógyszertanhoz, vagy a fizikához. Nyugodtan szabadítsátok rám őket, én majd eldiskurálok velük a gyógyszerek farmakokinetikájáról.

X Y nyugodtan menj fogorvoshoz, mert kaphatsz erzéstelenítőt, és nem lesz semmi hatással a babádra. (fogorvos)"


Ezt egy szoptatasi tanacsadassal foglalkozo facebook csoportbol hoztam, ha rakeresel es ott beirod kulcsszavakat szamtalan valasz fog megerositeni, hogy egyik miatt sem kell felfuggeszteni a szoptatast :-)

2019. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogászaton ott helyben mondani kell, ha terhes vagy vagy szoptatsz és akkor másfajta, helyileg ható érzéstelenítőt adnak.

Nekem még mellkasi röntgen után is azt mondták, hogy szoptathatok.

2019. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!