Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Forro mell rosszat jelent?

Forro mell rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Mindket mellem forro tapintasu, pedig 4 orankent fejek (picen van a babam). 10perceket fejek(elapasztason vagyok eppen, a babam egy ritka betegseg miatt nem kaphat anyatejet) es ugy erzem meg is konnyebbil mindket mellem, csomokat azt hiszem ki tudom masszirozni. Megis tok forro mind a ket cicim. Ez bajt jelent? Azt hallottam igy kezdodik a mellgyulladas:(

2019. máj. 8. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg lehet a mellgyulladás jele a forró esetleg piros mell. Próbáld meleg zuhany alatt átmaszírozni. Ha pedig semmiképp nem kaphat anyatejet a babád, lehet érsemes lenne gyógyszeresen is rásegíteni az elapasztásra. Kitartást és a babádnak jó egészséget 🙂
2019. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 fejés közt hűtsd.. Fejés előtt melegítsd..


Amíg nem

Piros csomós addig nincs gond.

Ha baj van lázad is lesz.

Dalacinod ha van otthon akkor előny ( nem akkor kell patikába rohanni, ha beüt a krach esetleg) praze háziorvossal komzultálva, hogy ha ilyen van ő mit ajánl ( nekem Dalacint adott)


Egyénként nem próbáltam de állítólag a káposztaleveles borogatás is használ ( védőnőm tanácsolta)


Mennyi ideje szültél?



Kitartás!

Remélem rendben van a pici is

2019. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt, az fáj is. Nem kicsit. Nekem rendszeresen begyullad, gyulladt az első gyereknél is, ismerem. Viszont az normális, főleg közvetlen a tejbelövellés után, hogy forró, nekem is mindig az volt, most már csak simán meleg.
2019. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Káposzta tényleg segít! Én ellene vagyok minden varázslásnak, de a káposztás borogatás 4x is kihúzott a kakából.


nedves tetrába bele a káposztalevél, klopfolóval jól átütögetni, hogy levet eresszen, majd be a mikróba. Meleg legyen, de nyilván ne tűzforró, ne fájjon a bőrödnek. Na, szóval ez mehet bele a melltartóba 2 fejés között. Csodákra képes.

Mondjuk büdös leszel, mint a bűn :o de ha úgyse cicil a gyerek, csak neked kell elviselned.


Kitartás!

2019. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!