Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan aki cumi itan...

Van olyan aki cumi itan visszatudta szoktatni a babajat cicire?

Figyelt kérdés
A korhazban kevés volt az elotejem nehezebben indult be es alig evett igy két napig valamicsket a kislányom . A korhazban megvárták a 48orat es az elotejemhez adtak neki tapszert cumisuvegbol hogy ne éhezzen szegeny , viszont mar ha cicire teszem egybol bealszik kb 2 szívás utan hiaba csikizem ebresztgetem.. rosszabbik eset az amikor csak sir es egyaltalan nem akarja elfogadni. Igy egyenlore maradt a fejes viszont hamarosan igy elfog apadni es legalabb fel ves koráig szeretnem táplálni az anyatejemmel. Valami otlet, tapasztalat h mit tehetnek h megmaradjon a tejem es rakapjon ujra a cicire?

2019. máj. 11. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem hivatalos megoldás, de én kétségbeesésemben ahogy próbálkozott, néha a szája fölé cseppentettem egy-egy csepp tápszert, hogy eredményesnek érezze magát.

Viszont nekem a 6-7. Naptól indult meg a tej, onnantól lelkes fogyasztója lett.

Amúgy nem aluszékony a babád, nem sárgult be?

2019. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokat alszik viszont nem sárga es a korhazban töltött napok alatt megnéztek a vercukorszintjet is az is rendben volt. Valoszinuleg az elso 2 napban amig nem volt tejem legyengulhetett. Egyebkent az elso ket napban nagyon ügyesen cicizett de most mar nem akarja :(
2019. máj. 12. 01:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatási tanácsadó?

Meg az orvost megkérdezni, mért aluszékony. Annyira nem hiszem, hogy legyengült, ha pótlást is kapott.

Remélem, sikerül. Próbáld nagyon sokat. Ha jól jön a tej, esetleg pici kèzzel nyomásra is ürül a szájába.

Mondom, nekünk is volt ilyen, de nem ennyire markánsan és teljesen rendeződött secperc alatt.

2019. máj. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi! Probaltam mar azt is meg h kicsit cumis uveg Aztan cici talan az meg ugy ahogy ment 2-3 szívás erejéig..dokit mindenkepp hivom mert amikor hazajottunk a kórházból mar nem rendelt igy holnap elso dolgom h hivom.

Tapasztalatokat Szivesen fogadnék meg hatha van olyan ami nekem sose jutna eszembe!

2019. máj. 12. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem a legjobb megoldás, de a bimbóvédőt megpróbálhatod szerintem. Az én fiam először csak azzal tudott cicizni. Kb. az első hónapban azzal szoptattam, aztán próbálgattuk anélkül és talán 2 nap alatt ment neki anélkül is.
2019. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezzel próbálkoznék esetleg de szoptatási tanácsadó felkeresése sem árthat, sokat tudnak segíteni.

instagram.com/anyatej ezen az oldalon is sok segítséget találhatsz.

2019. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bimbovedot mar a korhazban elkezdtem hasznalni mert rövidebbek igy meg terhesseg alatt beszereztem egyet azzal ment is elso 2nap, de mar ugy se es anélkül se sajnos. Szoptatasi tanácsadót szemelyesen kell felkeresni illetve h mukodik ingyenes vagy sem?
2019. máj. 12. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Fizetős szokott lenni. Telefonos v házhoz jön. La Leche Liga illetve Hordozóház jók pl
2019. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!