Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt hogy volt a...

Szoptatas alatt hogy volt a menstruaciotok? Nekem felevig semmi nem volt most pedig ujra verzek

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
6 héttel szülés után megjött, és rgyből rendszeres is lett. Mondjuk nálunk éjstaka nem volt szopizás.
2019. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

9'hónapos korában jött meg először rendesen, utána 28 naponta


Előtte 45 nappal volt 1 napos vérzésem.. Azzal indult



De van olyan barátnőm, akinek ki sem maradt, pedig szoptatott

1 hét gyermekágyi után 28 napra megjött.. És a tesóig 28-29 naponta menstruált

2019. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En 7 hete szultem,egy hete megjott a 6.heten ugy hogy szopizott
2019. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1eves koraig nem. (szoptattam, de akkor mar csak este /ejjel)
2019. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel 3 hónap után jött meg, 4 hónapig szoptattam, másodikkal 9 hónap után, 3. szülinapja előtt 1 hónappal sikerül leszoktatnom a ciciről, utána tejem sem volt már sokáig
2019. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettővel 8 hetes korukban jött meg először. Mondjuk ők éjjel alszanak az első perctől kezdve, a nagy 6 hetes koráig kelt egyszer, a kicsi 10 hetes korig.
2019. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor jött meg, amikor már csak 1-2x szoptattam így 1 ill. 2 évig tartott a kényelem :) Nagyon egyéni, mert valakinek még intenzív szoptatás alatt is megjön már 6-8 hétre, másnak a hozzátápláláskor vagy ha átaludja a baba az éjszakát, és van, akinek meg csak a szoptatás befejezése után pár hónappal. És mindegyik normális.
2019. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt a lányom mikor megjött. 6 hónapos koráig csak anyatejen volt. Sok tejem volt szertezett is szopizni. De amikor megjött egyiknapról a másikra nem szopizott tovább. A védőnő azt mondta hogy megváltozott a tej íze a hormonok miatt azért nem kell a babának.
2019. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!