Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóvédővel meddig lehet...

Bimbóvédővel meddig lehet szopiztatni? Eddig 2hónapja szopik vele, ki meddig szoptatott vele?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem vált ve, nem saját tapasztalat, de a barátnőm mi fejet gyereket bimbovedovel szoptatta. Az egyiküket 11 a másikukat 15 hónapig
2019. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem bármeddig, de megpróbálhatod elhagyni, hátha. Nem baj, hogy azzal szoptatsz, csak szerintem egyszerűbb és kevésbé macerás nélküle.
2019. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyat aki majdnem 2 évig szoptatott bimbó védővel. Van akinek beválik,van akinek sajnos nem. Nekem nem vált be :/
2019. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Befelé forduló a mellbimbóm, anélkül nem ment. Védővel 10 hónapog szoptattam, a lányom hagyta el, jobban érdekelte a rendes kaja. 😊
2019. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
6 hónapig, de nem a védőn múlt.
2019. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is befele forduló a bimbóm, 20hónapig szoptattam vele.
2019. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azért kezdtem használni,mert amikor megszületett,akkor csak az egyik mellemet fogadta el. A kórhazban javasolták a védőt,azzal elfogadta. Viszont ezzel párhuzamosan elkezdődtek az állandó bukások is. Amikor aztán hazajöttünk,a gyerekorvos javasolta,h hagyjuk el,hátha segít. Igaza volt. Nem szűnt meg sajnos a probléma,de legalább nem minden evés után bukott.

A másik,amit mondott,h a védővel sokkal könnyebb a babának is szopizni,viszont nélküle kicsit jobban meg kell dolgozni a kajáért es ez jót tesz az arcizmoknak is,ami kesőbb a beszédfejlődésnél is számít.

Viszont ártani nem ártasz vele és ha igy jobb mindkettőtöknek,akkor nyugodtan használd. De ha csak kényelmi oka van,akkor én azt mondom,még most hagyjátok el,mert később nehezebb lesz.

2019. máj. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 7 hónapig szoptattam a fiamat védővel. Anélkül nem fogadta el a cicit. A kórházban azt mondta a védőnő, hogy kicsi a bimbóm és emiatt nem tudja rendesen bekapni, így kezdtük el a védővel. Onnantól aránylag rendesen szopizott, de pótlás mindig kellett utána.Sehova nem mehettünk védő nélkül, ennyi rossz volt benne.
2019. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!