Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Theressita kérdése:

Mi a véleményetek, tapasztalatotok terhesség alatti szoptatással, esetleg tandem szopizással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fiam 8 hónapos. Még elég sokat szopizik, úgy tűnik, még egy jó darabig igényelni is fogja.


Viszont tervezzük a kistesót.Kis korkülönbséggel szeretnénk, meg hát nem is 20 évesek vagyunk már, hogy sokáig húzzuk az időt.


Egyetlen, ami visszatart, hogy nem akarom, nem is tudom a picurt hirtelen leválasztani. Kissé tanácstalan vagyok...



2019. máj. 18. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
30 hetes terhes voltam a kicsivel, amikor abbahagyta a nagy, addig simán szopizott. Korábban fogant a kicsi, 13 hónap van csak közöttük, szóval az első időszakban kizárólag anyatejes volt még a nagy. 😊 Nem lesz baj!
2019. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok, a lányom 20 hónapos. Szoptatok. Néha kicsit kellemetlen, de összességbében megéri. A szakmai álláspont az, hogy a már megfogant babának nem árt a szoptatás 🙂 van facebookon tematikus csoport lépj be oda is ( [link]
2019. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azért jó olvasni, hogy működhet a dolog. Csak sok helyen hallom, hogy vetélést vagy koraszülést okozhat.


Első válaszoló, a "nagy" magát választotta el?


Második: köszi a linket, csak sajnos nem nyitja meg...ez nem titkosított facebook csoport véletlenül?

2019. máj. 19. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, annyira szeretett enni, hogy egy idő után már csak elalváshoz kellett a mellem. Tandem szopit terveztem, de ő nem igényelte már. Akkor sem érdeklődött túlzottan, amikor látta a picit enni, csak hozta a könyveit olvasni. 😊

Ja és a vetélés meg koraszülés nettó baromság, sokkal kisebb összehúzódásokat csinál a szoptatás, mint pl az orgazmus, pedig normális esetben arról sem vagy letiltva.


1. voltam

2019. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!