Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Probaltam kipumpalni a tejem...

Probaltam kipumpalni a tejem de nem jott semmi kis ido utan jottek cseppek csak. Kisfiam szopizik nem sir kozben csak tul sokat egesznap es ejjel is surun. Lehet keves lenne neki tobbet kellene igyak pl?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam túl sokat fejni sosem, pedig mindkét lányom nagy szopis volt, sosem kaptak tápszert. Ha jól esik, igyál többet, de nem hiszem, hogy kevés lenne.
2019. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se nagyon tudok fejni, nem indul be a tejleadóm a mellszivora. A fiamnak viszont pár másodperc alatt indul, és többször is, míg szopik. Lányomnál ugyanez volt, de 2 évig szopott, sose kellett táp.
2019. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sosem tudtam fejni, első hónapokban a kislányom 0-24ben szinte csak cicin lógott, én is aggódtam, hogy kevés neki, de szépen gyarapodott. 22 hónapig szoptattam. Nyugi, ha van elég pisis és kakis pelus, nincs semmi gond 🙂
2019. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!