Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasfájás, de mitől?

Hasfájás, de mitől?

Figyelt kérdés

Most lesz 8 hetes a babám. Anyatejes. Eddig nem volt hasfájós. Eddig.

Kb 6 hetesen kezdődött. Először csak morcogott a hasa. Aztán jöttek a pukik is. Visszagondolva aznap megettem egy adag pudingot, az ugye tejes. Ez a morcogás/pukizás eltartott 1-2 napig minden gond nélkül. Azt elkezdett fájni a hasa. A védőnö annyit mondott, majd kinövi. A gyerekorvos szabin van.

A gyógyszertárban kaptunk espumisan cseppet. A pukik ugyan úgy jöttek, főleg ha tornáztattam. De visított úgy fáj neki.

Ma visszamentünk a gyógyszertárba, hogy ugyan úgy sír, kaptunk BioGaiat. Adtam neki, de eddig semmi változás. Annak mennyi idő kell?

Illetve tapasztalatokat várok.

Már annyi gáz nincs benne, de nagyon sír egész nap


2019. máj. 27. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Miket eszel?

A kisfiam pl akkor szenvedett, ha krumplit ettem, vagy kakaósat, akkor alig tudott kakilni. Semmi k betűset nem tudtam enni, mert gázosodott, sem fűszereset. Kb rizst ettem sülthussal, mert az nem volt baj.

2019. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából amit kerülök az a tejes dolgok, kivéve az az 1 puding,meg a hüvelyesek.

Most mondjuk krumplis tészta volt meg utána gulyásleves. 3 napig krumplit ettem. Basszus, erre nem gondoltam. Meddig tarthat a "hatása"? Köszi a választ :)

2019. máj. 27. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi ideig ürül, szerintem 2-3 szoptatás. Amugy az en kisebbem rohadtul rigolyas volt, nem birta a hagymásat, a krumplisat, a k betusoket, a kakaot sem, sot meg ha csemegeubit ettem sem. A gulyaslevest sem.

Szoval szerintem ki kell tapasztalni mit eszel mi okoz gondot es mi nem

2019. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Böbe1990 ***** válasza:
Nekünk az Infacol vált be, merem ajánlani.
2019. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi köszi :)
2019. máj. 28. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!