Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, aki ki meri mondani...

Van olyan, aki ki meri mondani a valo eletben masok elott is, hogy utalta a szoptatast?

Figyelt kérdés
Meg forumokon is megkovezes jar erte kb :s
2019. jún. 3. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek kellemes érzés, szóval igen, kimondhatod.

Főleg amikor minden érintésre érzékeny és sírhatnékod van...


Aki ez miatt elkönyvel annak baja van a fejében.


Mindegy szeretsz-e szoptatni vagy sem az a lényeg, hogy szereted a gyermeked s figyelsz rá 😉

2019. jún. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer beszélgettem játszótéren is erről másik anyukával. Tök jó volt, hogy élőben is találkoztam másik olyan anyukával, aki így érzett.
2019. jún. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki, persze, szoktam is, ha szóba kerül. De ettől még csináltam.
2019. jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a szpotatást nem utáltam viszont a terhesség az nagyon nem jött be. Kaptam érte hideget meleget, de nem érdekelt. Csak mert az az elvárás, hogy rózsaszín ködben kell az áldott állapotot megélni azért nem fogok hazudni.
2019. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem.Most sem merem kimondani, hogy nem tervezek sokáig szoptatni.
2019. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

A szoptatás szeretete és a gyereké két külön dolog.

Épeszű nő nem azért vállal 2-3 gyerek szülését, mert szeret szoptatni.

.

"Meg forumokon is megkovezes jar erte"

Azoknak a nőknek, akik a fórumokon élik életüket és olyat is megosztanak, amihez az égvilágon senkinek semmi köze.

Lehet jó anya, aki bár nem szeret szoptatni, de tisztességesen teszi ezt gyereke érdekében.

Lehet jó anya, aki bár ne szereti a cserére szoruló pelenka szagát, mégis időben megteszi a gyereke komfortérzete és egészsége érdekében.

.

Az, hogy valaki nem szeret szoptatni, nem tartozik idegenekre, ha ezt szem előtt tartja, nem kövezik meg idegnek, azok, akiknek semmi közük ehhez.

2019. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én igen. Elmondtam anyamnak, a sogornőm ugyanebben a cipőben volt és a legjobb barátnőm is. Jó volt kibeszélni olyanokkal, akik hasonló cipőben jartak. Az emlitettek közül csak anyám huzta a száját, de elfogadta. Nekem nagy megkönnyebbülés volt, hogy vannak rajtam kívül mások.
2019. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A terhességet, a szülést és a szoptatást is utáltam. Elmondom nyíltan, ha rákérdeznek milyen volt.

A kisfiamat imádom. Szerintem ez a lényeg.

2019. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A terhesseg nekem jo elmeny volt, kiveve a vege. A szules borzaszto, de azt tudtam h az lesz :) a szoptatas viszont kinkeserves, nagyon utaltam, egyenesen undort ereztem fejes kozbe pl , de a baba erdekeben csinaltam, mig el nem ment a tejem.
2019. jún. 3. 10:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont egyik nap gondolkodtam ezen, hogy velem van a baj, hogy én nem élem meg olyan hipercsodálatos meghitt rózsaszín cukormáznak ezt a kínlódást? Örülök, ha nem vagyok vele egyedül.

Még nem beszélgettem nagyon erről mással, de megmondanám, igen.

2019. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!