Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja ezt a kisfiam?

Miért csinálja ezt a kisfiam?

Figyelt kérdés

a héten lesz 4 hónapos, anyatejes.


Születése óta 2-3 óránként evett, pár hete kicsit kitolódik, van mikor 4 óra is eltellik 2 evés között.


de pár napja 1-1 evésnél elkezd sírni pár korty után. Ha leteszem, megnyugszik,gagyarászik,nézelődik.


Ma pl reggel fél8-kor evett, azóta nem, de már 3x nekifutottam, és potyognak a könnyei, nekem meg fogy a türelmem, mert nemtudok rájönni,mi lehet. Az ínye nem tűnik duzzadtnak, cumisüvegből pedig elfogadja a vizet.



2019. jún. 4. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégis a foga, csak még nem duzzadt. Attól nyomásra lehet érzékeny.

Ha a füle fájna vagy a torka, akkor a vizet se fogadja el.

Az is lehet, hogy lassan jelentkezik az első vérzésed. Olyankor is jellemző a sztrájk.

2019. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is ugyanezt csinálja pár napja a 3 hós kisfiam. Én is végigzongoráztam már mindent, szopipóz változtatás, szopi közben születésétől kezdve mindig büfiztetek, nem eszek fűszeres ételeket, tej van elég, nincs szájpenésze stb... nagyon taccsra vágott engem is ez a helyzet, mert eddig nagyon szépen evett és nem jövök rá hol a hiba. a védőnőm szerint szopisztrájkol és lehet, hogy mozgolódnak a fogai vagy az is lehet, hogy meg fog jönni. Kitartás, türelem amit tud mondani 🤷🏻‍♀️
2019. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogzás. Néha nekem is borzasztoan nehez a kisebbel, mert csak a vizet fogadja el. Máskor meg fel sem tűnik neki. Pl múlt héten alig evett, és egész heten nyuglodott kaja kozben, most épp csak alvásoknál sir fel szegenykem.
2019. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

lehet hülye kérdés.. de ettől nem apad el majd a tej? mert ettől is tartok...

na de legjobban az aggaszt, hogy 5 percig sikerült enni,aztán ujra sírásba tört ki, így ha éhes marad..mit tudok tenni?

2019. jún. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!