Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti fogytatok szoptatás alatt?

Ti fogytatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy szoptatás alatt sokan nem fogynak. Sajnos én sem. Pedig nem zabálok összevissza mindent és mozgok is, sokat sétálunk a babával. Ez miért van?

2019. jún. 4. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én fogytam, de nem csontsoványra, hanem a kezdősúly környékére. A lányomnál a szopi abbahagyása után felszalad 2-3 kg, a fiam még csak 5 hónapos, szopik, 1 kilóval vagyok a kezdő fölött. Viszont én sokat eszek szerintem, vagyis mennyiségre nem annyira, de nassolok, nem figyelek. Alkati kérdés leginkább.
2019. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 grafno ***** válasza:
39%
Nézd meg a rubint rekat az mennyit mozgott. A mozgás is relatív kinek mi. A séta az nem elég.
2019. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen, igaz. Lehet, hogy kéne egy kicsit tornáznom is, de csak amennyit a gerincem enged, mert 1 hónapja iszonyatosan fáj. Amúgy 5 hónapos a fiam, éjszaka is szopik még kétszer. Hiába az éjszakázás még mindig van rajtam 5kg felesleg.
2019. jún. 4. 15:11
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Én fogytam az első terhességem után is és most is. Eszem amit megkivanok, mozogni nem mozgok különösen, séta, gyerekek cipelese, fogocska, foci stb a játszótéren
2019. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Rubint Réka elmebeteg módon tolta terhesen a mozgást. Én rá nem adnék.
2019. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, de ő előtte is sokat sportolt. Mindenki a saját erőnlétéhez igazodva kell hogy sportoljon az biztos.
2019. jún. 4. 15:47
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Ez genetika szerintem.


11 hós lányom 2-3 szor szopizik éjjel

Minimum 4-szer napközben.


Éppen a kezdősúlyom alatt vagyok 1,5 kg-mal ( még 7 kg kellene lemenjen az igényeim szerint)



De ez már fél éve így van..

A kezdősúlyomnál voltam 2 hónap után...


Pedig 15 kg híztam a már 8-9 kg túlaúlyomra.. Tehát nem volt indokolt ennI sem..


Mozgok, de nem edzek..

De egy 20 km terep teljesítménytúrát viszont az akkor 8 kg gyerekkel a hátamon kacagva legyalogoltam...

Nem diétázim

Eszem csokit, édességet is

2019. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolom ilyenkor az is számít, hogy az ember nem ugyanolyan felelőtlenül tolja be a kaját “eszem-iszom ami jólesik” módon, hanem a gyerek miatt üzemanyagként gondol a táplálékra, és sokkal jobban megválogatja, mit visz be. Nincs “megkívántam” meg “megvígasztalom magam ezzel” meg hasonlók.
2019. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az elsővel semmi nem történt, a másodikkal híztam
2019. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hízok. +3-nál tartok, pedig tartom a 160 ch diétát, amit Gdm-esként a terhesség alatt is kellett. Terhesen működött, 6 kg-t híztam és szüléssel kevesebb lettem mint előtte, pedig normál súlyról indultam (60 voltam). 3 hónapos a fiam.

Első gyerekkel még jobban jöttek fel a kilók, ott nem diétáztam, csak normálisan ettem, de valószínűleg fennállt már akkor is az IR.

2019. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!