Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire nagy problema, ha...

Mennyire nagy problema, ha nem tudok tovabb szoptatni?

Figyelt kérdés
3honapos a kisfiam, egy sulyos betegseg miatt be kell, hogy fejezzem a szoptatast! Ugy tunik sikerult megtalalni a megfelelo tapszert, amihez ugy probaltam hozza szoktatni a napokban, hogy ketszer egy nap kapta, a tobbi etkezes anyatej volt. Az orvosom visszont szolt, hogy ennyi es nem varhatunk tobabb igy teljesen abba kell hagyjam! Cumit, cumisuveget elfogad ezzel nincs problema. A kerdes inkabb az, hogy mit teszek ezaltal az o egeszsegevel. Mennyire baj az, hogy csak 3 honapig volt anyatejes?

2019. jún. 6. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Semmi baja nem lesz. A tapszer azert van. Ha megtalaltad, ami neki jo, akkor nincs baj, a lenyeg, hogy neki jo legyen.


Sajnalom, hogy abba kell hagynod, sirnek, ha abba kellene hagynom az anyatejes szoptatast. Kitartas!!!

2019. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire. Jobbulást neked.
2019. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ajh basszus ha már kigondoltam. Szted akinek egyáltalán nincs teje annak a babája mit eszik? Vagy egyáltalán mi baja lenne?
2019. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha téged az megnyugtat, kereshetsz neki anyatejet. Védőnő tud segíteni.
2019. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Egy napot sem szoptattam, van egy okos, egészséges 22 éves lányom, aki az évi rendes náthát leszámítva beteg se volt soha, akkor sem, amikor közösségbe került :)

Nyilván jó dolog az anyatej, de anélkül is felnőtt elég sok gyerek, nyugi.

2019. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

6 éves a nagy, őt egy percig nem tudtam szoptatni. Évi 1x beteg, ami max natha vagy egy torokgyuszi.

A kicsit én is 3 honapig szoptattam, de nekem az elso mensi utan meg uvegbol sem kellett neki a tejem, igy szepen lassan elapadt.

2019. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
...koszonom, egy picit nyugodtabb vagyok igy! 😢
2019. jún. 6. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne aggódj 🙂 Engem 10 hétig tudott szoptatni anyukám és nagyon egészséges vagyok és voltam mindig is. A kapcsolatunk is nagyon bensőséges, imádom őt a mai napig. Én vagyok az élő példa, hogy nem minden esetben függ össze a szoptatás hossza az egészséggel vagy mama-baba kapcsolattal. Ezt nem a szoptatás ellen mondom persze, mert mind tudjuk milyen fontos, de nem kell gyászolnod emiatt. A babádnak kell, hogy egészséges anyukája legyen 🙂
2019. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Újszülöttként is már cukrosteát itattak anyámék velem éjszakánként, mert a doki azt mondta neki, hogy ez a jó, ne adjanak nekem anyatejet éjszaka... 3 hónapig tudott így szoptatni, cukorfüggő lettem babaként. De semmi bajom. A 3 hónap nem vészes, még egy hónap és kezdheted a hozzátáplálást is.
2019. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!