Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig marad bent az anyatejbe...

Meddig marad bent az anyatejben a nikotin meddig mellőzzem a szoptatást?

Figyelt kérdés
Ne bántsatok kérlek érte, így is borzasztóan érzem magam. 3 hónapos a kisfiam még néha szopizik (1-2 alkalommal). Hosszú idő után kimozdultam ma este és elszívtam 3 szál cigit ... Nem is tudom hogy tehettem, itt ülök és csak nézek magam elé, hogy megálltam 2 éven át és most ezt tettem. Van rá remény, hogy ha lefejem a tejet 1-2 napig akkor 1-2 nap múlva már nem lesz benne? Kérlek segítsetek! Tudom, rossz anya voltam, hogy nem álltam meg érte ... De már nem tudom visszafordítani.
2019. jún. 7. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Ma este mozdultál ki? Azt hogy? :)


Hát az biztos hogy legalább 12 óráig nem mernék szoptatni, biztos ami biztos.

2019. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy rosszat tettem ezzel!!

Nem vagyok jó anya!

Rossz anya vagyok! Tudom

2019. jún. 7. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem mártírkodsz az többet ér.
2019. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az ember nincs robotból!! el estem az tény, de 100 megbántam
2019. jún. 7. 11:44
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem két barátnőm is van akiknek most szopizik a babája, az egyik 2 hónapos a másik 5.Szopizas után a kávé mellé van hogy elszívnak egy szál cigit. Pedig a kávét us mondják h ördögtől való szoptatás alatt. Hát... Az egyik jó barátunk apukája szülész, a felesége védőnő és minimalus mennyisegben azt mondják semmi kárt nem tudnak ezzel tenni a babában. Ne aggódj, az a pár szál ciginyi nikotin még benned se nagyon okozott semmit. Jó anyuka vagy és attol még h anya lettél nem kell teljesen feláldozni magad.
2019. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
12:5 köszönöm szépen a választ!! Megnyugtató volt a válaszod
2019. jún. 7. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ennyitől meg nem lesz baja. Azt hiszem 90 perc a felezési ideje a nikotinnak. Amúgy láttam olyat, meg ismertem is, ragyujtott, majd ment szoptatni. Csak ne mártirkodj kérlek.
2019. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz semmi gond, de többet ne gyújts rá, gyerektől teljesen függetlenül. Ronda lesz tőle a hajad, a fogad, igénytelen és egészségtelen halálrúd.
2019. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben van. Köszönöm szépen a válaszokat
2019. jún. 7. 17:25
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha írogatod hogy rossz anya vagy akkor most simizzük meg a buksidat hogy áá dehogy vagy, és mindenki szánjon hogy a cigi fontosabb mérlegbe esett mint a babád? El kell dönteni mi a fontos. Ma egy kiruccanás, holnap a barátnők jönnek.
2019. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!