Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás

A kérdés

Nagyon sok a tejem, eddig is fejtem, de két napja nem tudom lefejni, pedig nagyon fájnak, valakivel történt már hasonló?

Szoptatások után eddig nagyjából 1 deci tejet fejtem le, viszont két napja az egyik mellemet akárhogy probálom (géppel vagy kézzel) nem sikerül. Eddig minden remekül ment, de most már borzasztóan fáj és nem tudom rendesen szoptatni a két hetes babámat, amitől meg sírok és pocsékul érzem magam. Ráadásul ez az a mellem amelyikbe több a tej, a másikba sokkal kevesebb. Mi tudok tenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tej, szoptatás, anyaság

jún. 9. 19:27  Privát üzenet  

A válaszok
Lázad van? Ha felteszed a babát mellre, ő sem tudja kiváltani a tejleadó reflexet?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 9. 20:12 Privát üzenet
Ha zuhanyzás közben meleg víz alatt nagyon enyhén átmaszírozod, nem indul meg magától?Ha a baba és a mellszívó sem segít, én megkérném a páromat próbálja meg, akármennyire is viszolygok tőle én is vagy akár ő.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 9. 22:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs lázam. Ha a bal mellemre teszem (ezt nem tudom most lefejni se) akkor nem történik semmi. Amikor szopizik, hallom hogy nem nyel egyszer sem.

Probáltam azt hogy meleg borogatást teszek rá, majd átmasszírozom és lefejem géppel és kézzel, de semmi. Előtte ilyen 90 ml fejtem le belőle most meg ha 20 ml ha sikerül. :(

# 3/4Időpont jún. 9. 22:51 Privát üzenet
Szerintem feltétlenül fordulj orvoshoz!

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 10. 12:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Történt valakivel hasonló?
Mi lehet ez? Valakivel történt már hasonló?
Mit akarhattak, mit csináltak a babámmal? Történt valakivel hasonló?
Volt már valakivel hasonló, hogy megjött és mégis terhes volt?
Valakivel hasonló? Bővebben lent.
Tudtok ajanlani valamit? Hasonló elofordult mar valakivel?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szoptatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!