Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon sok a tejem, eddig is...

Nagyon sok a tejem, eddig is fejtem, de két napja nem tudom lefejni, pedig nagyon fájnak, valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Szoptatások után eddig nagyjából 1 deci tejet fejtem le, viszont két napja az egyik mellemet akárhogy probálom (géppel vagy kézzel) nem sikerül. Eddig minden remekül ment, de most már borzasztóan fáj és nem tudom rendesen szoptatni a két hetes babámat, amitől meg sírok és pocsékul érzem magam. Ráadásul ez az a mellem amelyikbe több a tej, a másikba sokkal kevesebb. Mi tudok tenni?

2019. jún. 9. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lázad van? Ha felteszed a babát mellre, ő sem tudja kiváltani a tejleadó reflexet?
2019. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha zuhanyzás közben meleg víz alatt nagyon enyhén átmaszírozod, nem indul meg magától?Ha a baba és a mellszívó sem segít, én megkérném a páromat próbálja meg, akármennyire is viszolygok tőle én is vagy akár ő.
2019. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs lázam. Ha a bal mellemre teszem (ezt nem tudom most lefejni se) akkor nem történik semmi. Amikor szopizik, hallom hogy nem nyel egyszer sem.

Probáltam azt hogy meleg borogatást teszek rá, majd átmasszírozom és lefejem géppel és kézzel, de semmi. Előtte ilyen 90 ml fejtem le belőle most meg ha 20 ml ha sikerül. :(

2019. jún. 9. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem feltétlenül fordulj orvoshoz!
2019. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!