Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mikor jott meg csaszar...

Kinek mikor jott meg csaszar utan eloszor a menstruacioja?

Figyelt kérdés
Foleg azert ebbe a topikba irtam ezt a kerdest, mert nekem van meg tejem, ugyan baromi keves, de mintha ugy ereznem hogy meg fog jonni.

2019. jún. 23. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
7.héten
2019. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5.hónapban. 4hóig kizárólag szoptattam,összesen 6hós koráig szoptattam
2019. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4.héten.
2019. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8 hónappal szülés után. És borzalmas volt az első! Nagyon erős,és nagyon fájdalmas. Rögtön rendszeres lett. A tejem megmaradt,2 évig szoptattam összesen. Igény szerint szoptattam.
2019. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok: már 3 éves a lányom, nem is szoptatok 1 éve már,mégis van még tejem. Semmi köze a menstruációhoz.
2019. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első gyerek után 8. hétre, igény szerinti szoptatás mellett. A második nemsokára 6 hós, szintén igény szerint szopik, még nincs menzeszem.
2019. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

8 héttel később. Sajnos nem lett iszsz baba, mivel koraszülött lett. Baba nélkül pusztán fejéssel sajnos már a harmadik héten apadni kezdett a tejem. Még újabb 9 hétig nyúztam magam, erőltetettem végül elengedtem.


És amúgy nekem az első 3 menstruációm volt brutál. Mintha szét akart volna szakadni a méhem..

2019. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkettővel 8 héttel a műtétek után, igény szerint szoptattam őket.
2019. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 hónapja császároztak, mèg nem jött meg. Tejem nekem is már csak pár csepp van.
2019. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lassan 2 eves leszbfiam.csaszarral szuletett.meg szopik.eddig nem jott meg.voltam emiatt dokinal,minden okmegnezett uh n.nincs ciszta.mehnyalkahartya 4,7mm.monta h par het mulva megjon.azert remenykedek h terhesseg legyen ebbol.sztem jo jel ha elkezdett vastagodni a mehnyalkahartya.kerdesedre a valasz pedig az h amig szopik a baba lehet addig megse jon.ezt azborvos monta.most en kivancsi vok mi lesz ebbol h kezd vastagodni a nyalkahartyam.menszi vagy terhesseg
2019. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!