Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent vagy Lansinoh kézi...

Avent vagy Lansinoh kézi mellszívó a jobb? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy csak elektromos legyen...a kézivel garantált az ínhüvelygyulladás, és befonod a szemöldököd fejés közben. Meg ha jó a vákuum akkor még a kezed is szabad közben. Nekem Lansinoh van, gyors és hatékonyan szív.
2019. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindenképpen kézit szeretnék venni :)

Akinek van tapasztalata e kettő márka között az megosztaná? 😊

2019. júl. 4. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kézi Avent van, én meg vagyok vele elégedve, igaz, nem használtam olyan sokszor. Annyira nem kell nyomni, hogy ínhüvelygyulladást kapjak tőle. Az terhesen volt meg a gyerek hurcolásától a vállamon, valahogy hülye pózban fogtam.
2019. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Lansinoh volt és teljes mértékben meg voltam elégedve vele. A szopis melltartóbetét is ebből a márkából vált be legjobban. :)
2019. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Avent kézim volt, könnyű volt használni igazából, dr mire lefejtem mind a ketto mellemet vele, kezdhettem volna ujra, mert újratermelodott. Valtottam gépu Aventre :)
2019. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lansinoh kézi fejőm van, szeretem, bár hála az égnek nem gyakran kell használnom. Nálunk beállt a kereslet kínálat. Mikor valamiért nem szopizta ki a tejet a fiam és begyulladt a mellem csodákat tett egy fejés.
2019. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kézi Aventem volt, nagyon szerettem, és nem, nem lett tőle ínhüvelygyulladásom, pedig én arra eléggé hajlamos vagyok :D És még tejleadó is voltam úgy, hogy csak ezt használtam, naponta adtam le 4-5 deci tejet, plusz magunknak is fejtem, tele volt a fagyasztó.

Nekem bejött, pont jól, kényelmesen illeszkedett, jól kiszívta a tejet, könnyű volt tisztítani is. Egy bajom volt vele: sikerült egy olyan gumi szelepnek elrepedni benne, amit nem lehetett külön kapni (más alkatrészekből lehetett külön is rendelni, abból az egyből nem), úgyhogy vehettem egy teljesen új szettet egyetlen kis gumibigyó miatt.

2019. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Lansinoh kézi vált be. 15-20perc alatt lefejem a két mellem vele. Teljesen jó.
2019. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!