Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyógyszerszedés miatt szoptatá...

Gyógyszerszedés miatt szoptatás abbahagyása megviseli a babát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos, reggel /este szopizott, de az utóbbi időben úgy vettem észre, már annyira nem érdeklődött iránta (elforditotta a fejét, nem sokat szopizott, harapott, stb). Sajnos, 2hetig olyan gyógyszereket vagyok kénytelen szedni, amik mellett nem szoptathatok. A kérdésem, hogy ez a hirtelen abbahagyása szerintetek mekkora törlést okoz neki? Érdemes fejnem és majd 2 hét után szoptassak újra? (ki tudja mennyire akarna szopizni kihagyás után szívesen, főleg hogy már amúgy se volt oda érte). Tejtermékeket eszik már, tejpepépeket is szereti, szóval én ellennénk szoptatás nélkül, inkább a lelki oldala érdekelne.

2019. júl. 5. 08:19
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi az elírásokért

:-)

2019. júl. 5. 08:21
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem fogja megviselni. Már csak szokásból szopizik.
2019. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd kiderül. Ha nem kaphatja, lehet hogy pont megjön hozzá a kedve

De előbb írd be ide a gyógyszer nevét:

[link]

Tapasztalat alapján a legártalmatlanabb gyógyszerre is azt szokták mondani hogy tilos

2019. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A megadott honlap alapján csak alacsony kockázat, biztonsággal alkalmazható...lehet h a doki nem tudta jól vagy csak nincs nagyon képben és rámondta h nem lehet?
2019. júl. 5. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Több mint valószínű, hogy nincs képben.

Jártam már én is így.

Van szoptatási tanácsadó fb csoport, ahol orvosoktól is lehet kérni tanácsot. Olyan orvosoktól, akik ilyen irányban is képben vannak.

2019. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A honlapnak nyugodtan hihetsz, a dokik szeretik "túltolni" a szoptatás tiltását. Nagyon kevés az a gyógyszer, ami mellett egyáltalán nem lehet szoptatni.
2019. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!