Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 14 hónapos extra cicifüggő...

14 hónapos extra cicifüggő babát hogy szoktassak le a ciciről?

Figyelt kérdés
borzasztóan sokszor fel kel éjszaka és semmivel nem hajlandó vissza aludni csak cicivel, és már a fogával is karistolja elég rendesen... negatív válaszokkal mellőzetek, köszi
2019. júl. 11. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezeld úgy mintha elapadt volna. És kész, nincs több. Ha máról holnapra elapadna sem tehetnél mást.
2019. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én cumisüvegbe teára váltottam neki lehet ez se a legjobb megoldás de egyenlőre ez működik azon bealszik.
2019. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Követem!
2019. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

első. lehet az lesz hogy nem adok neki és kész.

második. sajnos a cumisüvegből nme hajlandó inni..

2019. júl. 11. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Várd ki, mindennek eljön az ideje, mi t a szobatisztaság. Lassan már meg lehet vele beszélni.
2019. júl. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó. attól félek hogy hiába fogom majd neki mondani hogy fáj, vagy hogy meg romlott a cici, ugyanúgy kellenni fog neki. eléggé akartos :D
2019. júl. 12. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, aztán másfél éves korában nem bírtam tovább. Az egyik délutáni alvásnál egyszerűen nem adtam neki cicit, nehezen aludt el, és aztán soha többé nem szopizott. Az első 3 éjszaka kegyetlen volt, de megérte. Azóta az éjszakát is végig aludja - szopizsi időben 5-6-szor fel kelt..... és a melleim sem feszültek olyan brutálisan mint vártam amíg elapadt a tejem.
2019. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!