Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vízes folyás vagy magzatvíz...

Vízes folyás vagy magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok, és színtelen szagtalan vizes folyásom van, ez tisztulás vagy a magzatvíz szivárog?

Orvoshoz később megyek,mivel időpont nélkül nem fogadnak, 3napja próbálom el érni, de nem veszi fel a telefont. Köszönöm a válaszokat. 🙂

Első baba.



2019. júl. 23. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez magzatvíz lehet. Mi más lehetne? Nincs olyan, hogy vizes folyás.

Én bemennék az ügyeletre.

2019. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyes azért ez nem teljesen igaz. Van nagyobb vizes folyás terhesség alatt, baratnőmnek végig az volt, ezerszer volt dokinál, soha nem a magzatvize folyt, és nem volt fertőzése.

Engem ia haza akartak küldeni, mikor bementem. A magzatvíz folyás hirtelen, nagyobb mennyiségű, fehéres közepű, nekem ilyen volt, és lakmuazpapírral ellenőrizték.

Kérdező, ha magzatvízre gyanakszol, menj be az ügyeletre, nézzék meg mindenképpen! Ne hagyd, hogy elhajtsanak vizsgálat nélkül.

2019. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Simán lehet vizes folyás. 3 gyermekem van, mind 3-n tapasztaltam ezt a kezdetektől, a végéig folyamatosan erősödve. A 2. Babámnal 30 párhetesen rohantam az ügyeletre mert nem tudtam eldönteni, hogy magzatvíz vagy folyás... Folyás volt... Szóval ha bizonytalan vagy menj be, de simán lehet foly@s is.
2019. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni magzatvízjelző betétet, egyébként ha aggódsz ügyeletre bemész gyorsteszttel egy pillanat alatt megmondják...
2019. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 momoka 2002 ***** válasza:
13%
Akkor sincs semmi baj,ha a magzatviz szivarog. A szervezeted utannatermeli. Sok folyadek.
2019. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!