Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csinálnak ha a babab nem...

Mit csinálnak ha a babab nem születik meg a 40. hétig? Mikor indítják meg a szülést? Milyen vizsgálatokat végeznek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor az orvosok fogják mesterségesen megindítani a szülést, szerintem.
2010. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindkét gyerkőcömet túlhordtam. Nálam 10 napot vártak. Ez Székesfehérváron történt, 1997-ben és 2004-ben. Most a harmadikat várom, nagyon remélem, hogy nem kell beindítani megint. :( Nálam oxitocint használtak egyébként, vagyis előtte burokrepesztés volt, de nem jöttek a fájások, majd úgy kötötték be az oxitocint, ami kb 10 perc alatt olyan fájásokat csinált........de megérte!!! :)))))))
2010. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljes mértékben orvos és kórház függő. Én 5 napot hordtam túl, de már a 32. héttől el volt öregedve a méhlepény, a ctg már nem mutatott jót, a többszöri oxytocin terhelés nem használt, így azonnal császároztak. (már bent feküdtem előtte 2 nappal)
2010. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk így működik: 40. héttől 2 naponta magzatvízvizsgálat és NST a 41. hétig, majd akkor befektetnek és naponta van magzatvíz vizsgálat. NST-t nekem akkor már 2-3 alkalommal csináltak naponta. Voltam egyszer UH-n, és egyszer flowmetria vizsgálaton. Ha minden eredmény rendben van, akkor a betöltött 42. héten indítják meg a szülést.

2010. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso válaszolotol kérdezném (Bocs h bele szolok más kérdésébe) ez melyik korház? Mert én is hasolo helyzetben vagyok holnap leszek 41 hetes eddig csak a héten kétnaponta nst volt és semmi vizsgálat még orvosal se találkoztam. Ez Miskolc és M.kövesd
2010. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kanizsai vagyok.

Kitartást kívánok minden túlhordó kismamának, már nincs sok vissza!

2010. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 42. héten szültem meg(pontosan császároztak)A 41. héten próbálták beindítani prostinnal,de semmi.Aztán még 1x,akkor is semmi.Így császároztak.Amúgy csak UH van,NST és megnézik a magzatvizet tiszta-e,de már általában befektetnek mindenkit túlhordással.
2010. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!