Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki vérhígítót szúr terhessége...

Aki vérhígítót szúr terhessége alatt, annak programozott császàra lesz? 31 hkm

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy ilyen témát, rà is kérdeztem, de nem kaptam választ. Harmadik gyermekemet várom és mind a hàrom terhességem alatt 0,4 Clexan-t szúrtam, de nekem spontán szülésem volt eddig. Volt valaki akinek emiatt programozott császàra volt?

2019. júl. 25. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak emiatt nem csaszaroznak, többen is feküdtek bent verhigitot szúrva, amikor én, emiatt senkinek nem volt császára.
2019. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak itt hallottam már ilyen esetről, de több ismerősöm természetesen szült vérhígító mellett, illetve nekem pont programozott császár (epegondok miatt) után lett trombózisom, ezért kellett másodiknál szúrnom, de az angiológusom írott szakvéleménye, meg a nőgyógyász is a hüvelyire szavazott (csak aztán jó pár óra vajúdás után újra császár lett az előző hege miatt).

Egyébként a szokásos napi 1x0,4 nem egy magas dózis, csak olyan megelőző - a trombózis után napi 2x0,8-asat kellett adnom magamnak másfél évig (mert tablettát nem szedhettem) - na az durva volt, ott tényleg tele voltam kékfolttal.

2019. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Másodszora vagyok várandos,mindeketönél kellet a vérhigitott szurnom,az elsö császár lett de nem a vérhigittó miatt,most vagyok a 35 hétbe és természetes szülésre készülök.
2019. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!