Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után le lehet fogyni...

Szülés után le lehet fogyni pajzsmirigy problémával?

Figyelt kérdés
20 kg plusznál járok 32 hetesen mint kiderült 12 hét után hogy alulmüködik nem is akárhogy (10,36). Az elejétől kezdve híztam 2 de akár egy hónap alatt 5 kg-ot is! Most hogy leviték és beállították gyógyszerrel a hízásom lecsökkent. Azelőtt se voltam sovány de volt hogy leadtam simán 15 kg-ot. Van aki pajzsmirigyel szülés után is le tudott fogyni vagy maradtak a kilók bármit is csinált?
2019. júl. 27. 05:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezelni kell utána is a pajzsmirigy problémát, és akkor le lehet fogyni.
2019. júl. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kezelve van, mégse tudok lefogyni :/
2019. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59 kg-mal estem teherbe, ekkor derült ki a pm alulműködésem is (23.8), kezelve lett. 85 kg voltam mikor szültem. 1 eve szültem már szonte elfogyok, csak 53 kg vagyok már, a pm továbbra is alulmüködik, nem tudják beállítani, jelenleg 14.1 a tsh-m.
2019. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt kezeltetni kell, másrészt megfelelő diétát követni, nem amit a nőklapján olvas az ember, és tart 2 hétig, hanem dietetikus által összerakott és életen át tarthatóra gondolok, és heti 5 nap sportolni. Aki ezeket nem tette meg, az nem tett meg mindent érte. Mondom ezt úgy, hogy 2 gyerekkel összesen majdnem 40kg-t híztam, átmentem ezen.
2019. júl. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tartod a dietat (cukor-lisztmentes), akkor igen. Nekem sikerult.
2019. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor bizakodó benne hogy fog menni szülés után is. Nagyon szeretek sportolni kivéve a tornát mert azt valamiért utálom :/

A 15 kg-ot is több mint egy fél év alatt adtam le fokozatosan szóval abban biztos vagyok hogy nem 2 hónap alatt fogom leadni a plusz kilókat

2019. júl. 27. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!