Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárom lehet csak, és ahol...

Reni910503 kérdése:

Császárom lehet csak, és ahol élek ott az a protokoll hogy nem lehet benn az az apa, de még sem foghassa csak láthatja ablakon. Hogyan találjak bőrkontaktus kórházat?

Figyelt kérdés
Hogyan fognak ott velem foglalkozni?Ajánlásokat kérnék ha lehet plusz hogy kB mennyibe kerülne ez nekem... Köszönöm 😊🤗

#vidék #császármetszés #bőrkontaktusaranyóra
2019. júl. 27. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán le kellene írni, hol vagy.... Másként nehezen ajánl bárki is bármit.
2019. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Bumm. A császárok 99%van ez így van. Túl lehet ám élni.
2019. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg megírhatnád, merre laksz. Én a Bajcsyban szültem, ott oda adják az apukának, de a műtőben nem lehet benn.
2019. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Semmelweis Egyetem mindkét klinikáján bent lehet az apuka, odaadják picit neki, és ha rendben van a baba, akkor az aranyórát is megadják.

Amúgy ezek nagyon fontos dolgok, és szerintem alap lenne. Nézz utána úgy, hogy "bababarát kórház", és ha kérdésed van, hívd fel az intézményt, vagy konkrétan azzal a hellyel kapcsolatban tedd fel a kérdést megint.

2019. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Honvéd korhszban bent lehet az apuka.


Janosban nem, viszont azonnal megkapta a mellkasara a kis súlyú koraszülöttet is.


Viszont pl Békéscsabarol biztos nem fogsz ott szülni

2019. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Debreceni Klinikán pl csak ablakon át láthatja apuka a történéseket, DE szülés után megkapja a babát és addig nála van míg téged ellátnak, utána együtt mentek hármasban az őrzőbe és még ott is veletek lehet. Ha nem kéred és persze vagy olyan állapotban, hogy el tudod látni, nem viszik el tőled a babát éjjelre sem.
2019. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szolnok megyében élek itt nem lehet benn az apa hiába volt fogadott orvosom... Elmennék Budapestre is csak nem tudom kihez illetve hogy ott milyen árak vannak...Én azt fontosnak Tarom hogy a gyermekem és az apa ne 5 nap után foghassa elsőnek a kezében stb... Valakinek nem tetszik ne írjon... Tanácsokat kértem, segítséget nem azt hogy ez van... A többieknek köszönöm 😊
2019. júl. 27. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt olyan kórházban szültem, ahol bent lehetett (arra a kb. 10 percre, amíg kivették, de amíg előkészítettek, és arra fél órára amíg pucoltak és varrtak, már nem, mert utóbbinál már a babával volt), de nem ajánlom, mert nekem nem volt jó tapasztalat műtéti szövődmények miatt. A másodikat olyan kórházban szültem, ahol nem lehetett bent, de láttam őt, és ott is neki adták a babát rögtön miután megmutatták a fejemnek. Persze jól esett, amikor ott volt és nem 3 méterre, de szerintem ez már mindegy és ugyanakkor a második kórházban ezerszer jobb ellátást kaptunk, inkább ez számít. Egyik sem került a kórház felé semmibe, ott dolgozó orvost kellett fogadnom (aki nem kötött ki tarifát) és hozzá járni vizsgálatokra (ez olyan kéthavonta 15ezer forint volt), majd ő bepecsételte a kiskönyvembe is, hogy xy kórház fogadja - de igazából a mentősök jófejségén is múlt, hogy oda el is vittek, pedig csak 5 perccel volt messzebb tőlünk, mint a másik.
2019. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Cegleden odaadjak neki rögtön, de nem lehet bent.

Péterfyben Budapesten végig fogta a kezem a műtét alatt.

2019. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!