Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik, ha nem folyik el...

Mi történik, ha nem folyik el a magzatvíz, de beindul a szülés?

Figyelt kérdés
Hogy távozik? Burok repesztést végeznek?

2019. júl. 27. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, majd elfolyik a vajúdás során általában...
2019. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen repesztenek. A legtöbb szülés amúgy sem magzatvíz elfolyással kezdődik. Nekem pl az első fájástól 16 óra múlva folyt el a víz spontán majd rá 10 órára született meg a lányom.
2019. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vajúdás során elfolyik


Vagy repesztenek

2019. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már székelési inger szerű fájásaim voltak 1,5-2 percenként, de víz még sehol. Felfektettek a szülőágyra, megrepesztették a burkot, a távozó vízzel együtt jött az első tolófájás.
2019. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kotelezo elfolynia ahhoz hogy beinduljon a szules. Majd a vajudas soran elfolyik. Egyesek szerint jobb ha vajudas kozben folyik el mert talan csuszosabb. Nekem mindig szules elott folyt el igy nem tudom csak hallottam
2019. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vajúdás közben elfolyik, vagy repesztenek. Nekem pont repeszteni akartak, mikor kiömlött szo szerint.
2019. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem folyt el. A szuloszoban az orvosom repesztette kb. mar egybefiggo fajasoknal a burkot. Semmit sem ereztem belole, csak,h hirtelen elontott a meleg magzatviz. Fel ora mulva megszuletett a kislanyom. :)
2019. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is repesztettek, fél óra múlva megszületett a kislányom, burokban.
2019. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!