Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki Dr. Gidai Jánossa...

Szült valaki Dr. Gidai Jánossal tervezett császárral?

Figyelt kérdés
Azt tudom , hogy a SOTE 2-n vezeti le a Szüléseket. Lehet kérni magán szobát? Az apuka mindvégig velem lehet? Szülés és utána ? A az egy ágyas szoba ára illetve maga a tervezett császár ára érdekel Gidainál. Aranyóra mindenképpen lehetséges ugye? Illetve van e lehetôség arra , hogy az Apuka éjjelre bent maradjon. Ha nem , akkor mi a látogatási idő?

2019. júl. 31. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan nem Ő volt az orvosom, de ismerősömnek igen. Tervezett császárnál nem tudom miként kezdődik, de a vajúdóba kezdesz mindenképp, előkészítenek, ott várakozol a műtétig a párod veled lehet és a beavatkozáson is. Aranyora van, ha nincs komplikáció és van szabad szülőszoba, oda áttolnak és hármasban lehettek. Az egy ágyas szoba 16ezer/éj viszont ide be mehetnek a látogatók, de nem aludhat bent apuka bár hallottam nindzsa sztorikat ahol mégis ott éjszakázott. :) a látogatási idő ügyeletese válogatja ismerősöm párja este 11kor lett kitessekelve.. De a közös folyosón meg van ennek a fixebb időkorlátja ezt pontosan nem tudom, mert mikor a lányom született látogatási tilalom volt. Ilyenkor viszont csak lent az aulában tudsz találkozni a látogatókkal(szobába se mehet fel) és ide nem viheted a babát, le tudod adni a csecsemősöknek az egy ágyas szobához képest egy szinttel lejjebb. Az egy ágyas szoba igényt jelezni kell az orvosodnak, de az őrzőben ahol fekszel 6 órát a műtét után, jönnek majd kérdezni ki mit szeretne és ha épp van szabad akkor szuper. Ja amúgy Facebookon van egy sote II szültem/szülök csoport ott szerintem minden kérdésedre választ kaphatsz. Remélem tudtam valamennyit segíteni. Boldog baba várást!
2019. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!