Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak friss tapasztalataitok...

Vannak friss tapasztalataitok (2 éven belüli) a váci Jávorszky kórház szülészetével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, több vélemény alapján is, hogy nem fizetek százezreket fogadott orvosnak, ha normális ellátást kapok.

2019. aug. 1. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2017-én szültem, magánrendelésre jártam, viszont nem fogadtuk fel a dokit! Semmi hátránya nem volt!

Jó, a fenekemet nem nyalták, de nem is azért vannak ott. Elláttak ugyanúgy, mint akinek volt dokija!

2019. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, 2017-ben!
2019. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ha vkihez jársz de nem fogadod fel azt hogy kell jelezni neki?
2019. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is vip kényeztetésre vagyok, hanem a korrektebb ellátásra, és mivel kicsit félek a gátmetszéstől, azt ha lehet, inkább elkerülném. Jó lenne, ha ez nem automatikus lenne náluk.
2019. aug. 1. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Szintén 2017-es tapasztalat: teljesen normális ellátást kapsz fogadott orvos nélkül is, szülésznők pedig kifejezetten kedvesek. Fogadott orvos és szülésznő nélkül persze senki nem fog melletted állni végig, amíg vajúdsz, és az orvosok is hajlamosak a fejed felett beszélni és nem hozzád, de nekem az a tapasztalatom, ha kérdezel vagy kérésed van, akkor teljesen normálisan állnak a dologhoz.


Beöntés tudtommal senkinek nincs, oxitocin szükség szerint, én pl. nem kaptam. Vajúdás alatt csinálhatsz, amit kényelmes, nekem a szülésznő ajánlotta fel, hogy hoz labdát, kitolásnál viszont a hanyatt fekvés és a felpolcolt láb a standard. Gátmetszés nem tudom, mennyire rutin, nekem volt (első baba volt). Alternatív szülőszoba csak fogadott szülésznővel vehető igénybe, szülésznő pedig csak orvossal együtt fogadható, bár utóbbiakat én is csak más kismamák elmondása alapján hallottam. Szerintem ha nagy igényed nincs azon felül, hogy korrekt ellátást kapj, akkor nyugodtan szülj ügyeletesnél.

2019. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!