Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházba szült...

Szent Imre kórházba szült mostanság valaki? Megosztaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Szülésznőt dokit tudtok onnan ajánlani?
2019. aug. 1. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyulas Jolán


Csak orvosom volt,de pont ő volt ügyeletben.

Le a kalappal előtte.


Az orvosom kórházat váltott, időközben a távolság miatt nem tudom megoldani a tesó miatt , hogy Bp-re járjak orvoshoz..

De ott szeretnék szülni ...így csak ügyeletben.



Tiszta, felújított, szinte mimdent magadnak kell vinni..


Csecsemősök kedvesek, de nem sok hasznukat veszi egy kezdő első babás.


Szoptatásban engem inkább hátráltattak, mint támogattak.



Szülés alatt profik, komplikáció volt a szülésem alatt, mégsem féltem egy pillanatig sem, és mindketten egészségesen úsztuk meg.

2019. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ügyeletben szültem 1 hónapja. Dokit kb nem is láttam, csak mikor bementem és megvizsgált, majd kitolásnál is jött, hogy kell-e vágni (nem kellett). Mikor bementem Bojtár Zsofi volt bent majd Tóth Szilviánál szültem. Csodálatos szülésem volt, mindenki nagyon kedves és támogató volt. Zuhany alatt labdán vajúdtam és mivel üres volt a vajúdó ezért férjem is bejöhetett, pedig hivatalosan csak a szülőszobába jöhetne be.

Később a gyerekágyas részen mivel volt egy ágyas szoba ezért azt kértem. Az ágy tragikusan kényelmetlen, ezt leszámítva nagyon jó volt. A bentlét akatt csak a kb 30 másodperces viziteken nyitották ránk az ajtót, szóval nagyon meghitt volt. A babám végig velem volt, csak kb 1órát volt a csecsemősöknél szülés után amíg pakoltuk a szobát.

2019. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!