Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még Budapesten olyan...

Van még Budapesten olyan kórház, ahol nincs végig a baba az anyukával, hanem mondjuk éjszakára elviszik?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kérheted ezt ott is,ahol veled lenne végig.
2019. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
van olyan szoba ahol elviszik a babát. van a rooming in, itt veled a baba, plussz még anyukák az ő babáikkal( ez nem fizetős ) . van VIP szoba ahol ketten vagytok a babával, de kérheted, hogy estére vigyék el ha pihenni akarsz. ez fizetős szoba.
2019. aug. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Első, a miénkben nem kérdhetted. (a vip szobában talán..)

Engem elhajtottak, hogy nem lehet, első éjszaka adhattam csak vissza, mert előtte éjjel szültem, de közölték hogy másnap már kötelező egész nap velem lennie. (ami külön jó volt, mert harmadik éjjel volt a belövellés, alig volt tejem, szóval külön jó stresszes volt, meg így nem sok értelme volt... Amúgy nem rossz rendszer a szoptatás miatt, de én belebetegedtem teljesen...követném is a kérdést, bár második gyerekemnél már mindegy lesz)

2019. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Istvánban szültem,ott ugye első pillanat óta veled van a baba.Igaz nem én,de más ,,leadta" a csecsemősöknek,hogy pihenni szeretne és szó nélkül vitték.Azt hittem máshol is így van,hogy hagynak magadra ha szeretnél :(
2019. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sote 1.

Ott elviszik

2019. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, Szent Imrében szültem egyébként.

Lehet, hogy csak kifogtam egy bunkó csecsemőst, és amúgy más megengedte volna nekem is?

Amúgy olyankor be lehetett tolni ha fürödtél vagy ilyesmi, de hosszú távra nem.

2019. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem "lepasszolni" szeretném a picit, de az első babámnál nagyon rossz tapasztalataim voltak az egyik ilyen bababarát kórházban. Császárral szültem (sajnos nem én döntöttem így) és komplikációk voltak. Második babát sem vállalhattunk egy ideig. Szerencsére ez már a múlté, de a nőgyógyászom szerint újra csak császárral szülhetek. Viszont nem akarok úgy járni mint előzőleg, így inkább olyat választanék, ahol én dönthetek. Talán akkor nem járok majd hetekig kórházba a pici babám mellett.
2019. aug. 3. 23:00
 8/16 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: Sajnos nem dönthettem. Mikor pár órára akartam odaadni második éjszaka, hajnal háromkor, amikor már az összeesés szélén álltam, akkor közölték, hogy mit képzelek...
2019. aug. 3. 23:04
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Ez olyan szomorú, hogy leadnád az újszülötted... Nem csodálkozom, hogy a csecsemős nővérek morognak érte és bunkók az ilyen anyukákkal. Otthon kire passzolod le? Mert ha van kire, akkor érdemes lenne az otthonszülésen gondolkodni.

Esetleg átmenetileg beadhatnád az intézetbe is, kipihenhetnéd a szülés fáradalmait!

2019. aug. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálam is nagyon rossz élmény volt ez. Ha bár én bírtam, meg természetesen szültem, szóval nem volt ezzel gond. De egy 3 gyerekes anyuka jött szobatársnak. Kérte, hogy segítsenek, nem érzi jól magát, de csesztek rá, hogy ő hogy van, majd mikor gyerekkel együtt elesett, mert tisztába kellett volna tennie és a kagylónál kellett mossuk a feneküket, s én vakartam fel őket, majd a nagy zajra bejöttek... Utána már kinyalták volna a fenekét is, csak ne adjon le panaszt.


Én mikor kértem első babásként, hogy mutassa el hogy pontosan a csonkot hogyan kezeljem, azt kérdezte, hogy otthon szolgálóm van, hogy nem vagyok képes rá 😢

2019. aug. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!