Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ritka vagy gyakori, Magyarorsz...

Ritka vagy gyakori, Magyarországon, külföldön is villám gyors extrém gyors szülések utcán, munkahelyen, buszon, taxiba, mentőbe, személyautoba, repülőn, parkoloba, iskolába, boltba?

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritka
2019. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
BAN!
2019. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen roham szülés elég ritka és nem épp veszélytelen. Bármennyire is jól hangzik, ugyanis egy belőled "kirobbanó" 3,5 kg-s baba durva károkat tud okozni rajtad. Ha nincs szakszerű segítség, aki tud picit lassítani a folyamaton.


Egyébként én sokáig feküdtem a szülészeten és egy szobatarsam volt a sok közül, akihez még a mentő sem ért ki, már a nappaliban meg is született a baba. Azt mesélte (harmadik gyerek volt neki), hogy amint jöttek a fájások ők mentőt hívtak de ő már akkor tudta hogy erre már nincs idő. Miután behozták őket a kórházba még két órán át stoppolták.

2019. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Amikor én voltam kórházban, az egyik szobatársam is mesélte, hogy ő a kórházba vezető 10 perces út alatt szült meg, a parkolóban már a kezében volt a babája.


Mondjuk ő hozzátette, hogy nagyon sokáig varrták, illetve neki a méhszájizom nagyon gyenge volt, ezért is csusszant ki olyan hamar a baba. 36 hetesen szült meg.

2019. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk általában bejutnak a kórázba.


De3 ismerős is villámszüléssel volt.

1. Eset

Beértek apuka eliment pisilni, amig az adatokat vették fel, kijött és gratuárak neki


2. Eset

Bementek 35 perc és kinn vokt a baba

De ő ambuláns szülést tervezett.

Gyerkekeket elvitték az oviba, akkor mondta h lesz itt valami..

Kórház..

Hazamentek és mite a gyerekek hazaértek, tesódtól otthon voltak


3. Eset


Rejtett vajúdás.. még engem kérdezett az anyuka, hogy a jósló milyen.. mert összevissza néha feszülget neki

Aztàn random elment a magzatvíz.

Férj haza, mett van nagyobb gyerek/ császáros volt/ így egyedül nem mehetett mentővel

Beértek, 15 p baba ( de sajnos ő nagyon sérült miatta)

2019. dec. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!