Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombaton mehetunk haza a...

Szombaton mehetunk haza a korhazbol eleg meleget mondanak mit adjak ra?

Figyelt kérdés
Eleg lesz egy hosszu ujjro bady meg egy hosszu nadrag? Vagy inkabb rovid ujju bady es hosszu ujju rugdalozo? Nem szeretnem tul oltoztetni.

2019. aug. 6. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én amit ráadnék 1 rövidujjú body, egy vékony talpasnacival, vagy még az sem, max egy textilpelit vagy egy vékony takarót terítenék rá. Ennyi. Sem rugit, sem hosszúujjút nem adnék rá.
2019. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Mivel az autóban tuti van légkondi, így én mindenképpen hosszúújju badyt és talpas vékony nadrágot adnék rá. Ès kis vékony sapit a fejére.


Otthon, ha 25 fok felett van a lakásban belül a hömérséklet akkor lehet levetköztetném, de egy pelenkával betakarnám mindig.

2019. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Rövidujjú body, vékony nadrág, és egy vékony takarónak használható textil, ha szél lesz.

Egyébként BODY, nem bady.

2019. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
A kocsiba nem kapcsolnám be a légkondit egy újszülöttre!Én rugdalózót adnék rá,rövid bodyval.
2019. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen a klímát én sem kapcsolnám egy ujszülöttre.
2019. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tavaly ilyenkor megkérdeztem a kórházban a nővéreket. Mivel újszülött azt mondták rövid body+rugi legyen rajta. Otthon is ez volt rajta jó pár napig.
2019. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Délben mikor haza engedtek, 30 fok volt. Egy bodyban jött haza, pelussal betakartuk.otthon is egy trikó bodyban volt, panel, 30 fok van bent is!!!
2019. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amugy olvastatok valahol hogy a kocsiban van legkondi es be lesz kapcsolva? Mert errol en Nem irtam semmit. Amugy koszonom mindenkinek a valaszt.
2019. aug. 6. 09:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon vékony hosszú bodyban és talpas nadrágban vittem haza, egy 29-30 fokos napon...


de én magam is 3/4-es ujjú felsőben, hosszú nadrágban voltam.



Egyik válaszadó miatt tették hozzá a klímát



(Digitális klímát lehet, normális pár fok külőnbségre pl holnap 34 fok árnyékban, akkor 30 fokra le lehet vinni, de nem a villámhűtéssel nyilván)

2019. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hosszú body, talpasnaci. Csak mert ha szellő fúj, az ő hőháztartása meg nem műkődik jól. Otthon a lakasban lehet már csak egy rövid bodyban.
2019. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!