Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülőszobás sztorikat, történe...

Rihannafenty kérdése:

Szülőszobás sztorikat, történeteket elmesélnétek?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi vagyok milyen érzés,tudod h kint vár a családod,büszkeséget izgalmat,vagy mit éreztek olyankor,hogy tudod mindenki érted és a babáért aggódik

2019. aug. 7. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem várt kinn senki sem a folyosón, a férjem volt benn velem. Anyukám és apukám tudott róla, hogy bementünk szülni, mert ők vigyáztak addig a nagyobb gyermekünkre, mindenki másnak már csak szülés után szóltunk. Ez nem olyan volt nálam, mint a filmekben, hogy még a 8. unokatestvérem is odajött. Nem is gondoltam ilyenre, hogy aggódnak értünk, így érzéseket nem váltott ki. Az utolsó 1 órában is ritkán, 10-15percenként jöttek a fájások, végig a bal oldalamon feküdtem, férjem a hátam mögött volt, rosszul éreztem magam, hogy nem tudok feléje fordulni és hogy biztosan unatkozik. Első babánál senki se tudta hogy szülök. Kórházban voltam már 2 napja? Amikor beindult, annyira gyorsan történt minden, hogy senkinek se tudtam szólni.
2019. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Most neked ebben mi a humor?
2019. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem is néztem hogy a humor kategoriába irtam ki 😄
2019. aug. 8. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem jó ha tudod, hogy kint várnak, pontosabban arra várnak, hogy te "szüljé máá meg" mert nekik az a több óra várakozás unalmasan telik. És legközelebb szülök, tuti nem szólok senkinek, mert így is azt hallgatom anyóstól, hogy neki aznap ide oda kellett volna mennie, és miattam nem tudott mert lassan szültem :D

Hát komolyan mondom... Lassan szülni... Még szerencse, ilyen a biológia.

2019. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 momoka 2002 ***** válasza:
100%
Mi csak irtunk a szuloknek, hogy kezdodik. Senki nem vart (igaz kulfoldon lakunk). Sot abban a 2 napban amit a korhazban toltottunk duplan nem kivantam latogatokat. Volt akinek csak akkor szoltunk mikor mar hazaertunk. A ferjem volt mellettem. Jo volt, hogy nem voltam egyedul, de en annyira el voltam foglalva a szulessel, hogy szinte meg sem hallottam amit mondott.
2019. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem akartuk de oda csődült a férjem familíája. Szülés után tudtam meg, hogy konkrétan rávoltak tapadva az ajtóra! Szememben egy senkik lettek. Következő gyereknél csak akkor szólunk, ha már kinn lesz.
2019. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!