Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek a szülész orvosnak...

Szerintetek a szülész orvosnak milyen ajándékot lehetne venni?

Figyelt kérdés
Nem fogadott el pénzt, de úgy érzem, a 6 hetes kontrollra vinnék neki valami ajándékot, vagy nem tudom... hülyén jönne ki?? Igazából nem szeretnék egy nagy ajándékkosárral ott ülni a többi páciense között a váróban, és még nem is láttam senkit, hogy vitt volna valami tárgyi ajándékot. Egy italos táskával is hülyén fogom érezni magam, de amúgy egy jobb minősésű drágább italra gondoltam, esetleg valami gravírozott dobozban, bár nem tudom mit gravíroztassak rá. Szerintetek? Van jobb ötletetek? Vagy hagyjam?? Sokat köszönhetek neki!

2019. aug. 8. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Apukám orvos, tele van a vitrine italokkal amiket kap, nyugodtan vihetsz egy jobb minőségű italt.
2019. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván havi 20+ napot dolgozik. Az életben nem fogja meginni. De gravírozott porfogónak remek lesz, +1 a száz után, amit otthon tárol. Ráadásul, ha a nevét is ráírod még továbbajándékozni se tudja! Az a tuti!
2019. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem vennék italt. Gravírozott "kacatot" se. Akármilyen draga dolog és szerinted szép, neki nem biztos hogy az lesz. A Zsolnay porcelán pl gyönyörű, de nem mindenki szereti és pláne nem mindenkiblakasaba illik. Mindig erre gondolj.

Nem tudod mi a hobbyja? Könyvutalvány többnyire jó ötlet ilyenkor. Vagy egy ajándékkartya egy különlegesebb étterembe.

Az én orvosom anno egy különlegesebb fénykép albumot kapott, amibe beletettem a lanyom ujszulolott kori kepet . Termeszetesen nem ragasztottam, direkt könyvben eltávolíthatóra csináltam.

2019. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne adj semmit, hisz nem kert penzt sem, az ajndekokkal meg nagyon mellelohetsz es tenyleg csak porfogo lesz...

Amugy en is nagyon ritkan kapok olyan ajandekot, aminek valoban orulok es nem egy kacat a tobbi kozott, gondolom te is igy vagy ezzel...

2019. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajándék utalvány
2019. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az étterem utalvány pl jó lehet, ha mondjuk tudod hogy van felesége/ férje, valami kozeli jó helyre.


Én tudtam hogy a dokim (igaz nem szülész hanem gasztrós de ez most mindegy talán) szeret kávézni, ezért osszeraktam neki egy különleges kávévàlogatást a Frei Cafe kínálatából. Nagyon őrült neki, és tudtam hogy úgy is megissza (ha fenn akar maradni a kórházi ügyeletben..:/)

2019. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha dohányos,akkor egy normális gyújtót.Mondjuk,zippót.
2019. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szép tollat vennék neki.
2019. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Édesapám szülészorvos, ő sem szokott pénzt elfogadni. Ilyenkor általában csokit szoktak hozni neki. Ha Ő nem is eszi majd meg, a gyerekei biztosan örülni fognak neki:) Tapasztalatból mondom, én is sokszor jutottam így édességhez
2019. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő szándékú válaszokat! Összeállítottam neki egy ajándékcsomagot különleges kávékból, csokikból, és mindenféle finomságból! 😊
2019. aug. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!