Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány hálóinggel készültek a...

Hány hálóinggel készültek a kórházba? Mennyi kellett?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1haloing szuloszobara, 1haloing+3db cicanaci+top gyermekagyra, ha tovabb maradtunk volna, hazakuldtem volna mosni, most is igy lesz, epp most kezdtem el osszepakolni.
2019. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elso gyerekkel 5napot voltunk bent, már nrm emlékszem mennyit vittem, de vitte a párom haza mosni. Most 5haloinggel készülök plusz 2rovidnadrag szopzltszos trikóval. Inkább legyen több. De most is tud mosni a párom, de én így érzem biztonságban magam ha van bőven ruha.
2019. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy hálóingem volt szülőszobára. Mivel itthon is trikó naci kombóban érzem jól magam így a kórházi napokra is azt vittem. Ha jól emlékszem 3 vagy 4 adagot. De mi csak 3 napot voltunk benn.
2019. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kettőt vittem, elég is volt. De volt még egy pizsama (kismama) vésztartaléknak.
2019. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4 napot voltam bent de 2 hálóingem volt,egyiket sem vettem fel.Jobban éreztem magam vékony pántú felsőben,rövid nadrággal

Szülőszobán is hosszú trikóban voltam

2019. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Egy hetet voltunk bent. Nálam volt vagy 8 hálóing. Kellett is. Július közepén született a kislányom, a hormonoktól, meg a melegtől is izzadtam, mint egy ló...
2019. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 2 nekem biztos kevés lenne,mert csak abban vagyok egész nap, minden napra kellene 1. Férjem hiába mossa ki,N biztos hogy megszárad másnapra. Hol vettétek, ami elől gombos, ami szoptatáshoz jó?
2019. aug. 9. 21:48
 8/12 anonim ***** válasza:
1-et vittem vésztartaléknak, de elő sem vettem. Ahol én szültem, ott szülőszobán és az osztályon is kórháziban kell lenni. Összesen 6-7 db-ot használtam.
2019. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szülőszobára adnak kórházit, 3 napig voltam bent, 3 hálóinget vittem, abból 1 hazament mosásba, reggelre beindult a tejem, de este én nem tettem melltartóbetétet így nyakig tejes lettem... Most elővettem a "régieket" és vettem még kettőt, mert októberben nem biztos, hogy olyan gyorsan szárad majd 🙂
2019. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébkémt nálunk minden kínaiban van szoptatós hálóing es melltartó is 🙂
2019. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!