Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Semmelweis kórházból...

Miskolc Semmelweis kórházból miben hozható ki az újszülött?

Figyelt kérdés
Aki ott szült, annak kifejezetten megkötötték, hogy csak hordozóban lehet kivinni eltávkor, vagy lehet kézben is? Mivel nincs kocsink, teljesen feleslegesnek érzem ezért megvenni a hordozót. Kifejezetten ez a kórház érdekel és nem az általánosság.

2019. aug. 12. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Minden kórházból autóval lehet csak hazamenni, az mindegy, hogy saját vagy taxi, tehát autós hordozóban.
2019. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kézben nem engedik ki! Hogy tervezed haza vinni? Taxival, vagy valaki elmegy értetek? Akkor kérsz kölcsön valakitől, vág megveszed neten a legolcsóbbat 3000ft-ért. Ha busszal mentek haza, akkor babakocsi! Betolja a férjed, abban haza viszitek.
2019. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha 5 percnel messzrbb laksz a kórjáztól, mindrnképp kell kocsi, vagy taxi. Setalva egy friss ujszülőttel es neked a varratokkal nem fog menni, és a tömegközlekedés sem

Kézben nem viheted ki a babát. Vagy hogy tervezted a hazautat? Kívancsi vagyok rá. Apuka cipeli a cuccodat, tolja a babakocsit es tamogat téged hazafele? En szülés után kb 1 hétig alig tudtam menni, ott meg a 3.nap hazaengedtek. Egy babahordozó mindenképp kell. Meg ha kölcsönkocsiba is, de ha pl beteg a gyerek és nincs sok időd vele a dokihoz érni, hogy tennéd be bárki kocsijába? Használtan pár ezerért lehet venni a neten.

2019. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeség hogy csak autóval viheted haza...


Babakocsival is lehet! De kerdezz ra nyugodtan az osztályon!

Amugy nem mindenki gyenge szülés utan. Van aki jobban bir, van aki kevésbe.

2019. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan kozel lakik, h szules utan hazasetal Babakocsival, akkor ha beteg pont ugyanolyan messze van a korhaz mint szülés utan :D Ergo hamarabb beer gyalog mint kocsival...
2019. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Mi az, hogy megkötik, hogy csak hordozoban viheted el? Ugyan... Azt mondod, hogy a kocsiban a hordozó, aztán meg hazaviszed kézben vagy babakocsiban. Ne vicceljunk már, hogy még ezt is megszabják! Minden, a gyermekeket érintő kérdésben te döntesz!
2019. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy terveztem, hogy mivel az autóút kb 5 perc, (taxival mennénk haza) úgyis a hátsó ülésen ülnék, ezért feleslegesnek érzek egy hordozót megvenni. Nyilván bebugyolálnám a kis picúrt.

A a baj, még 6000 forintért is sok nekem olyanért pénzt kiadni, amit többet nem használnánk. A 3000 forintos hordozók pedig állapotukból adódóan nem éppen nekem vannak eladásra szánva, és hát nem is szívesen tenném olyanba a babócát. Ezért gondolkodtam azon, hogy nyilván kézben tartanám, bepólyálva vagy bundazsákban arra a kemény 2 km-re, míg a taxival haza nem érünk.

2019. aug. 13. 11:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan taxit kérj, ahol van hordozó. Kézben nem utazhatsz vele. 5 perc alatt is történhet baleset. És bocsi, látom le lettem pontozva, de Angliában törvény szerint ki sem adják a babát, ha nincs autós hordozó. Azt hittem Magyarországon is van hasonló kikötés.
2019. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy fonott mózest tudunk szerezni. Kérdés az, hogy az is jó-e... (Ui. Nem én pontoztalak le.)
2019. aug. 13. 13:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os. Nincs kikötés, csak erdekelt hogy hogyan tervezi. Amugy taxiba sem lehet beülni gyerekülés nélkül. És ha lehetne is, a gyerekem épségét nem kockaztatnám. Pár hete a boltból hazafele 600 méteren volt balesetünk, ha a gyerekeom nincsenek bekötve, sokkal súlyosabban megsérülnek. Amúgy nem, nem te döntesz a gyerekedet érintő kérdésekben. Egy csomó fologba állam bácsi full beleszól. Szóval teved info. Kérdező, a gyereked épsége a legelső. Nam a 3000 ft plusz mínusz.
2019. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!