Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek lett gyermeke, lekötés...

Kinek lett gyermeke, lekötés visszacsináltatásától?

Figyelt kérdés

Császáral szültetett 3 gyermekem,a 3.-után lekötettem magam. De közben elváltam,és a mostani páromnak nincs,és nagyon szeretnénk közöset.

A kérdésem az született e valakinek sterilizálás helyreálítással,nem lombikkal.



2019. aug. 21. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy ilyen visszacsinálás a férfiaknál lehetséges csak, a nőknél lombik jöhet szóba csak. Legalábbia nekem baratnőm mondta, hogy igy megy.
2019. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagynénémnek helyreállítás nélkül lett 4. Baba.


Meglepetés volt

2019. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy baratnom volt kb epp ebben a szituacioban. Ok mindenkeppen meg akartak probalni a helyreallitast, pedig nem sok joval kecsegtettd oket az orvos, foleg hogy az ido is “surgette” oket.

Vegulis nekik sikerult a helyreallito mutet, de ez a ritkabbik allitolag es eredmenyesebb/gyorsabb egybol lombikra menni.

2019. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a válaszaitokat,hát,ha úgy gondoljuk,hogy jöhet a kicsi,akkor jobb a lombik program.

Az ikerterhesség tart vissza ettől.

2019. aug. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!