Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni hüvelyszárazság?...

Szülés utáni hüvelyszárazság? Szex?

Figyelt kérdés

7 hete szültem, a szex még nem megy. Megpróbáltuk, de annyira ki vagyok száradva, hogy a síkosító is "éget".

Dokim a Cikatridinát ajánlotta, azt használom pár napja.

Picike gátvágásom volt csak, mindenem ép maradt és fájni sem fájtam utána.

Valami tanácsotok van, vagy ez meddig tart?

Szoptatás alatt ez van végig azt olvastam. Bár annyira kevés a tejem és nem szopizik hogy lefejem neki.


2019. aug. 22. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 4 hónapig így volt. Nem is nagyon erőltettük, kedvem sem volt hozzá. Aztán egyszer csak megjött a kedvem. Igazából az első menstruáció után lett jobb.
2019. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Síkosító ( durex narancs)

Amíg nem jött meg így volt..(9 hó)

Azóta rákaptunk, amikor nem kell is..;)

2019. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van olyan síkosító, ami csíp, van ami meg nem. Nem attól csíp, hogy előtte száraz vagy. Próbálj ki valamilyen jobb minőségű aloe verasat.
2019. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ugyanazt használjuk amit előtte. Durex Lila, ez pl aloe-s.

Hát akkor ne is várjam hogy jobb lesz amíg a szoptatás tart és nem jön meg a menzesz? :(

2019. aug. 22. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Naaagyon hosszú előjáték... A szoptatás hormonálisan sajnos sokaknál olyan, mint a menopauza, nem is feltétlenül (csak) a szárazság a gond, hanem a libidó is, és hogy sérülékeny, valahogy kevésbé tágul a hüvely.
2019. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát ezt szomorúan olvasom...kedvünk lenne hozzá de így az is elmegy az egésztől..
2019. aug. 22. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett pár hónap. Orális szex nem jó átmenetileg?
2019. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen az marad addig :D
2019. aug. 22. 18:10
 9/11 anonim ***** válasza:

4


A lila nekem is csîp

Azért emeltem ki a narancs változatot, az állaga sem hasonlít a lilához-és a kékhez sem.


2.

2019. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm is azt mondta az első menzesz után jött meg a kedve. Addig csak azért csináltak hogy el ne felejtsek hogy kell. 🤣 (tessek érteni az ironiat)
2019. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!